Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Üdv. Menyasszonyom február...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv. Menyasszonyom február ota kint dolgozik külföldön májusban volt itthon és én meg augusztusban nálla. Novemberben én is mentemvolna. Pár napja közölte hogy ö nem érzni már amit eddig. Lehet a sok probléma és a nagy távolság következménye?

Figyelt kérdés
helyre e jöhet ha kimegyek és ott leszek a közelében?
2012. okt. 17. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván annak a következménye.

Menj ki, meglátjátok.

2012. okt. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
régen érezte a szagod. küldj neki postapukit csajommal így jöttem össze
2012. okt. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
meny ki és úgy meny ki hőgy ő ne tudja meny ki és próbálj te is ott elhelyezkedni ha szereted meny ki és lebd meg :)
2012. okt. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kifogok menni mindenféle képpen csak hogy érdemes e még reménykednem mert én még szeretem
2012. okt. 17. 15:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatban előfordul hullámvölgy, amikor az ember épp nem "bolondul" a társáért. Ettől még jó esetben szereti, és ilyenkor új közös élmények átlendíthetik ezen a ponton a kétkedőt. Az biztos, hogy nem jó hír, amit mondott, de tudod.. nálunk, nőknél a hormoningadozások időnként csinálnak ilyet. Lehet, hogy mire kimész, már a falat kaparja nélküled...
2012. okt. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem,hát én is remélem hogy csak tényleg egy hullámvölgy mert ezidáig a 4 év alatt nem volt még egy veszekedés se köztünk.Mos eddig ugy van a dolog hogynem oda megyek ahol ö van hanem haveroméknál huzom meg magam,addig mit javasolsz amig itthon vagyok mivel tudnák jobbelátásra birni?mert amikor irta a dolgot utánna 1 napig nem beszéltünk és tegnap ráirtam és tök jol elbeszélgettünk
2012. okt. 17. 15:56
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha 4 éve békében megvagytok, és még beszélgettetek azóta, akkor nagy baj azért talán nincs - mármint ha végleg úgy döntött volna, legyen vége, nem beszélgetne el jól veled.


Tudtok webcamon beszélgetni? Ha látnátok egymást, az sokat használhat. (Ha ez eddig is ment, akkor nyilván nem jó megoldásnak.)


Nehéz tanácsot adni, mivel dobogtathatnád meg a szívét. Esetleg régi közös fotókat gyűjts össze egy tablóra és küldd el neki valami kedves üzenettel, akár e-mailen is. Ha feltámadnak benne a régi emlékek, az talán segít visszaidézni az akkori érzelmeket is.

2012. okt. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
értem.Eddig is webkamoztunk de akkor ne eröltessem még igy pár nap után.Értem,megnézem a képeket van egy kevés :)
2012. okt. 17. 16:12
 9/11 anonim ***** válasza:
De, de, ha eddig beszéltetek, akkor ne hagyjátok abba, csak azt akartam kifejezni, hogy ez esetben nem a webcam fog áttörést hozni a dologban...
2012. okt. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát amiota külön vagyunk nem kamoztunk.Merjek rákérdezni hogy nem e lenne kedve?
2012. okt. 17. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!