Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hat éve szeretem, négy éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hat éve szeretem, négy éve beszéltünk utoljára, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem akarok belefolyni, mert bonyolult. Mondjuk azt, hogy hiába próbálkoztam más lánynál, hiába jöttem össze mással, még mindig nagyon szeretem.

Pedig csak nagy-nagy ritkán nézek már rá a profiljára. Nem kereshetem fel, mert meggyűlölt, hiába próbáltam kijavítani bűneim több, mint egy éven keresztül.

Nem tudok ennek az érzésnek véget vetni. Nem akarom így leélni az életem. És nem, nem voltunk sem házasok, még csak nem is éltünk együtt. Pár hónap volt az egész.


2015. márc. 28. 15:28
 1/2 anonim válasza:

Keresd fel! 4 év eltelt azóta, biztosan máshogy látja. Hidd el, kellemes érzés lesz újra beszélnie Veled! A saját életedért csak Te vagy felelős.

Puszi

2015. márc. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg újra, lépj vele kapcsolatba, és ha mégis elutasít, talán így könnyebben le tudod zárni. De ezt mindenképpen el kell döntened először magadban, hogy ezt egy utolsó próbálkozásnak szánod.
2015. márc. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!