Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért harapott meg? Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért harapott meg? Vagy csak véletlen volt?

Figyelt kérdés
Mondom a helyzetet. Én fiú vagyok. A barátnőmmel smároltunk az ágyban. És és ő volt fent.amikor smároltunk megharapta az alsó ajkam. E nem vérzik meg semmi, csak úgy gyengén. Valami van ez mögött? Vagy csak véletlen?? Kösz a választ.

2015. márc. 29. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
szerintem jobban odafigyelhetnél arra hogy emberi lénnyel jöjj össze ne egy tigrissel.
2015. márc. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretett volna vadabb dolgokat csinálni veled, te pedig elszalasztottad a lehetőséget... máskor légy résen.
2015. márc. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pedig az tök jó érzés...
2015. márc. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 RRR ***** válasza:

véletlen

élvezetből

vagy más okból

2015. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad hány évesek vagytok, de az előjátékban, így a csókban is teljesen elfogadott és szokásos módszer a gyengéden való harapás! Inkább figyelj és tanulj, mert valószínűleg amit a párod tesz veled, az számára is elfogadott és kívánatos, sőt izgató dolog! :)
2015. márc. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi gyakran csinálunk ilyet a párommal, abszolút szándékosan és élvezetből...
2015. márc. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mond a ketten 19. Amúgy majd résen leszek. De attól független nem volt rossz. Amúgy ez már veletek is volt? Hogy jó érzés? Mert sztem nem rossz.
2015. márc. 29. 19:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy volt és lesz is! :)

Ez még csak különösebb perverziónak sem nevezhető! Már amig fájdalmat nem okoz, vagy nyomot nem hagy...

Teljesen normális és mint magad is tapasztaltad igencsak kllemes érzés! Próbáld ki Te is, meglátod az is kellemes lesz, főleg ha látod a lány reakcióját! :)

2015. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!