Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mit jelent, ha egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent, ha egy lánnyal rosszban vagyunk, de?

Figyelt kérdés
De olyan gondolatokat ír, vagy azzal kapcsolatosakat, amiket régebben én írtam neki. Kicsit nehéz ezt így megfogalmaznom, szóval mintha tőlem idézne, folyton. Az én szavam járását használja. Nagyon meglepődtem.
2015. márc. 30. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Megmutatja milyen szemét i voltál. :)
2015. márc. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy kifiguráz téged.
2015. márc. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te meg írd azokat, amiket ő írt.
2015. márc. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első: Ő volt szemét velem.

Második: Nem, nem hiszem, hogy ilyen célzatú. Mármint gyakran ezeket egy bizonyos szövegkörnyezetben helyezi el. És vagy úgy, hogy halljam, vagy úgy, hogy lássam.

Harmadik: Kipróbálom, hogy mit reagál rá. :))

2015. márc. 30. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!