Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám megszerettetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megszerettetni magamat egy olyan lánnyal aki az állítása szerint igényli a magányt?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik, mert megfelel az ideálomnak, de mikor beszéltem vele fb-n azt írta, hogy igényli a magányt és hogy ném érti azokat a vele egyidős lányokat akik folyamatosan csak smárolnak. Nos én nagyon szeretem Őt és mindig a fejemben jár, szeretnék vele járni, de nem tudom hogy tudassam vele azt, hogy ha járnánk akkor az nem azt jelentené, hogy folyamatosan csak smárolnánk hanem nekem elég lenne annyi hogy szeretne, megölelne meg 1-2 puszi. 15/F

2015. márc. 29. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Add magadat, próbáld megszerettetni magad vele így, saját lényeddel. Ha legfeljebb 3-4 héten belül nem esik le neki, hogy célozgatsz, egy találkozóra nem akar elmenni veled, akkor mondd meg neki őszintén az érzéseidet, legfeljebb lekoptat és tudod, hogy nem érdemes rá fecsérelned az idődet. Ha annyira igényli a magányt, akkor vagy kinövi, vagy nem, de ha nem hajlandó változni, akkor fogadd el, hogy nem fog működni.
2015. márc. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1.Jó/alapos megfogalmazás,mintha csak magamat hallanám.+1
2015. márc. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Keress közös témát vele, sokat beszélgessetek, de ne csak a facebookon, hanem skype-on v. ha megadja a számát, akkor telefonon is.
2015. márc. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ajánld fel neki, hogy szívesen elmennél vele pl. színházba, az elég komoly program egy olyan lánynak, aki - állítólag - szereti a magányt, tehát komolyabb nő lehet. Feltéve, ha ahol laksz, van közel színház.
2015. márc. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!