Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éve eltűnt és azóta nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve eltűnt és azóta nem sírtam, de ma megtettem. Mit csináljak? Sosem engedem el?

Figyelt kérdés

15 éves voltam, amikor megismerkedtünk. A szememben ő testesítette meg a tökéletességet.

Mindenben az első volt nekem és nagyon jól megvoltunk, az életem 180°-os fordulatot vett miatta. Aztán tavaly még az egyik percben wellnesseztünk és minden rendben volt, utána pedig azt mondta, hogy ő nem kapcsolatra való, csak tönkreteszi az életemet és azzal, hogy teljesen eltűnik, nekem akar segíteni, meg hasonlók.

És tényleg elment, megváltoztatta a számát, az üzeneteimre nem válaszolt, olyan volt, mintha az egész kapcsolatunkat képzeltem volna. 1 hetet végig zokogtam, de elegem lett a gyengeségből, hogy mindenen könnyezni kezdtem és hogy én voltam szomorú azért, mert elveszített engem. Akkor megfogadtam, hogy nem sírok és nagyon jól ment. Az érzelmes, mindent a szívére vevő önmagam eltűnt.

Viszont tegnap megtudtam, hogy Magyarországon van, ráadásul Pesten és az egyik közös ismerősünk által beszéltem vele. Ma találkoztunk, együtt vacsoráztunk és utána sétáltunk, beszélgettünk. Én pedig elkezdtem sírni... Tényleg, 1 éve semmin nem sírtam, erős voltam, most pedig teljesen gyenge, pont így nem lett volna szabad látnia.

Azt mondta, hogy jobb lenne, ha hazahozna és a kocsiban csókolóztunk, ami hiba volt, de nem én kezdeményeztem!

Nem értem, hogy miért csinálja ezt és hogy miért vagyok képtelen elengedni.


2015. márc. 30. 21:34
 1/3 Interferencia ***** válasza:
Most akkor nem jöttetek össze?
2015. márc. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem mondtuk ki, nem ünnepeltünk hónap- és évfordulókat, sem Valentin-napot.

De ott voltunk a másik családi összejövetelein, folyton velem volt. Szóval igen, együtt voltunk.

Nem tudom, hogy mit rontottam el, amiért úgy döntött, hogy számára nem való a párkapcsolat.

2015. márc. 30. 21:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? (a válasz szempontjából fontos lenne, mert így talán mi is jobban megértjük)
2015. márc. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!