Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az egyik legjobb barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik legjobb barátnőm volt pasijának bejövök és nagyon járni szeretne velem, de a barátnőmnek a szakítás után sem lett közömbös és nekemsem az. Mit tegyek, hogy ne béntsak meg senkit?

Figyelt kérdés
Az egész kapcsolatuk alatt én segítettem a barátnőmet bizonyos dolgokban és korábban soha nem gondoltam a srácra úgy mint a pasimra. A barántőm azt mondja, hogy őt nem zavarná ha összejönnék vele, de én tudom, hogy nagyon is mert visszahallottam , de nagyon nemszeretnék vele összeveszni mert már én is voltam hasonló helyzetben ...várom a tanácsokat

2013. ápr. 28. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kezdenék a pasival, ha maga a Mr.Adonis lenne akkor sem, ha a helyedben lennék. Barátnő ex barátja tabu volt/van /lesz.
2013. ápr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van, tabu. Mondhatnánk, hogy mondd el a dolgot a barátnődnek, és ha áldását adja..., de már a dolog felvetése feléje is tapírság és a barátságotok elárulása volna. Már akkor is megbántanád. Szóval nincs mit tenni ezekkel a kondíciókkal.
2013. ápr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha az egyik legjobb barátnodrol valamit visszahallasz azt beszéld meg vele. Ha senki nem akarsz megbántani akkor talán az lenne a legjobb, ha nem jonnél ossze a sráccal.

Azzal hogy osszejottem a barátnommel tobb embert megbántottunk úgy az én ahogy az o részérol is. De nekem százszorosan is megérte. Onzo, szemét húzásnak lehet nevezni, de szeretjuk egymást és nem vesztettuk el a fontos embereket, barátokat.

Ha kavarni akarsz vele, felejtsd el, ha komolyan gondolod, hajrá!

2013. ápr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kivéve ha a csaj az exemmel kezdett volna:D
2013. ápr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok, de menti a helyzetet, hogy halálosan egymásba szerettünk (persze, csak miután szakítottak), és az exe sem olyan közeli barátnőm, csak közös a társaság. Az első perctől fogva titkoljuk a dolgot, azt hiszem, ez így korrekt.
2013. ápr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"de menti a helyzetet, hogy halálosan egymásba szerettünk "


Semmi nem menti:DD

2013. ápr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha összejössz azzal sráccal akkor a barátnőd a legnagyobb ellenséged lesz
2013. ápr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!