Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a barátom nem szeret úgy szeretkezni, hogy én vagyok felül?

Figyelt kérdés
Nem szereti a párom ha lovagló pozitúrába szeretkezzün. És nem mondja el, hogy mért. Valamelyest jó neki, ha a térdét felhúzza és úgy ülök rajta. Miért van ez?
2007. okt. 31. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
huh, elképzelésem sincs. üljetek le és beszéljétek át a dolgot. mert biztos meg lehet oldani valahogy. talán szereti ha övé a vezető szerep. de lehet hogy át szeretne ölelni téged, és ugy nem igazán teheti. Csak azt lehet tanácsolni, hogy beszéljétek meg, és akkor együtt eldöntitek hogy is legyen.. Szurkolok...
2007. nov. 1. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem... A nagy általánosságban a pasiknak mindenhogy jó... De nálunk az a fő kedvenc, - a páromnak is, és nekem is, - ha én lovagolok.

Beszéljetek róla mindenképpen!

2007. nov. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy azért,mert úgy nem bírja sokáig...
2007. nov. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
öszintén irigyelek:)nálunk meg általábba mindig igy van:)
2007. nov. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szvsz. Ha te vagy felül, te adod a ritmust, te irányítasz. Így ő nehezebben tudja visszafogni magát, hogy ne menjen el idő előtt. :))
2007. nov. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!