Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemét vagyok, ha kihasználom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét vagyok, ha kihasználom?

Figyelt kérdés
A barátom mindig mindenbe segíteni akar, akárhova megyünk ő akar fizetni, kb. mindenét odaadná értem. Én igyekszem azért nem mindent elfogadni, mert nem akarom őt kihasználni. De egyre jobban kezdem észrevenni magamon hogy megszokom a jót és már nem mondok nemet semmire. Csak kicsit meg szemétnek érzem magam ez miatt, de ha ő ajánlja fel akkor nem számít annyira kihasználásnak nem?
2015. ápr. 1. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem csak magával b....ik ki a csávó, hanem a következő pasiddal is... >.< Utasítsd vissza, ha kellemetlen, ez ennyi.
2015. ápr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 SweetLady ***** válasza:
Én mindig is a fele-fele módszer híve voltam
2015. ápr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
egyszer ő,egyszer Te.
2015. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
Na, itt a bizonyíték, hogy minden "párkapcsolat" érdekszövetség, de nevezhetjük szolgáltatásnak is...
2015. ápr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszer te, egyszer ő fizessen. Én borzasztó kényelmetlenül érzem magam, ha folyton a párom akar fizetni. Nem azért vagyunk együtt, hogy rám költsön egy vagyont. Megosztjuk a költségeket.
2015. ápr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy hány évesek vagytok?!
2015. ápr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
20 évesek vagyunk. Ő dolgozik, de én suliba járok.
2015. ápr. 1. 16:29
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem kicsit használod ki a srácot, hanem nagyon, de Te tudod.

A kérdés az, hogy Te miben viszonzod, mit adsz cserébe a jószívűségéért/szerelméért?

Egyébként félő, hogy ez a "jó" tulajdonságod előbb-utóbb visszaköszön.

2015. ápr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha neked nincs jövedelmed, a pasinak meg van, akkor szerintem nem ciki!

Azt megmondhatod neki, hogy ez így egy kicsit kellemetlen neked, de szerintem nem fogja érdekelni! Engem sem érdekelt soha! :)

Csak azért ne menjetek el moziba, vagy vacsizni mert te nem tudod a felét állni? Ugyan már, akkor saját szórakozását is kellene ezzel korlátoznia? Badarság!

fogadd el nyugodtan ha tényleg szereted és add cserébe a szerelmedet! Többet úgysem tehetsz, de szerintem nem is várna el.

Viszont, ha nem ugyanúgy érzel iránta mint Ő, akkor ciki elfogadni!

2015. ápr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Attól, hogy iskolába jár, még neki is a van a tárcájában egy kis pénz, és esetleg fizethet ő is néha.
2015. ápr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!