Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire vagyok ezzel szemét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagyok ezzel szemét, valóban kihasználom?

Figyelt kérdés
Zőmében annyi hogy, megismertem egy lányt és jól megvagyunk, viszont ahoz messze lakik hogy járjunk és hogy elég gyakran találkozzunk, közben mással össze jött, viszont szex kapcsolat alakult kiköztünk. látszik rajta hogy szakíta a másikkal és össze jönne velem, viszont az eddig okokbol az most se lehet. Tényleg szemétség lelkesíteni hogy maradjanak együtt, közben én meg leszek szerető?
2011. ápr. 27. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, szemetseg. Legy oszinte, jatssz tiszta lapokkal, kulonben magadra haragithatod!
2011. ápr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az lennél, de ha bejönne, akkor r*hadtul szerencsés lennél.
2011. ápr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Alapjáraton nem vagyok ilyen, csak a volt bnőm egy féreg módjára intézett dolgokat és mégis ő járt jobban, szal lehet jó példát mutatott...
2011. ápr. 28. 08:38
 4/8 Ywerd ***** válasza:
Azért mert a volt barátnőd egy féreg volt,nem indokolja hogy te is az legyél.A mostani csajról meg megvan a véleményem ...
2011. ápr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, jogos hogy nem mással kéne ezt levezetnem... viszont a mostanit én nem hibáztatom, azon az elven vagyok hogy Mindig a Csábító a hibás!
2011. ápr. 28. 14:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem. Mindig a fiú hibás, mégha a csaj volt a r*banc. Ez van.
2011. ápr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
miért lenne mindig a fiú hibás, ha a csaj csinálja még akkor is?
2011. ápr. 28. 16:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindketto hibas, ha belemegy ilyen kapcsolatba - nemtol fuggetlenul. Csabito? Hulyeseg. Ha valaki nem akar elcsabulni, nem fog. Mindketto hibas, az a fel pedig duplan, aki megcsalja a parjat.
2011. ápr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!