Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatban 5 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban 5 év korkülönbség a nő javára sok?

Figyelt kérdés
Mindketten 18 felett vannak. Leginkább női szemszögből érdekelne, hogy a nők mit szólnának ehhez, ha a párjuk egy ötössel fiatalabb náluk.

2015. ápr. 1. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, nekem is volt már 6 évvel is idősebb barátnőm.
2015. ápr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát 20 éves kor alatt mondjuk durva.
2015. ápr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

19 évesen nem tudnám elképzelni, hogy egy 13 évessel járjak :D

30 év körül szerintem már belefér, bár a legtöbb nő ilyenkor családalapításban gondolkodik, az öt évvel fiatalabb pasik meg még yoloznak, kerülik a felelősséget (akinek nem inge..). De 35 fölött szerintem már lényegtelen.

2015. ápr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#3 jó vagyok matekból, 14 évessel* :D
2015. ápr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szüleimnél pont így van! :) De anyukámat mindig fiatalabbnak nézik. :P
2015. ápr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Direkt írtam, hogy mindketten felnőttek már...
2015. ápr. 1. 21:27
 7/11 anonim ***** válasza:
A 18 éves agyilag még nem felnőtt, és a 19 pont kapóra jött, mivel 18 fölött van ;)
2015. ápr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én 25 vagyok, a barátom 20. Még soha ilyen jó kapcsolatom nem volt, mint vele. Legalábbis az első hónapokban.

Aztán rá kellet jönnöm/jönnünk, hogy más dolgok fontosak az életben: neki suli (csomó plusz feladatot is vállal), barátok, fesztiválozás, nekem meg a munkakeresés, önálló kis fészek megteremtése, pár év múlva család. Az ő korában én is ugyanazt csináltam. Szóval, nem a korral van a baj, hanem, hogy máshol tartunk. Ha pl ő első éves egyetemista lenne, én meg végzős talán működhetne, bár úgy se biztos.

2015. ápr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8-as vagyok:

Mind a ketten egyébként úgy tervezzük, hogy 28 évesen szeretnénk elkötelezni magunkat. Csak az neki még 8 év, nekem meg 3.

2015. ápr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 36 vagyok,párom 28.Tesóméknál szintén,barátnőméknél is.Jól működő kapcsolat mindegyik.
2015. ápr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!