Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjuk, hogy szerelmese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjuk, hogy szerelmesek vagyunk?

Figyelt kérdés
Én még soha nem voltam az,és nem is volt alkalmam odakerülni,hogy valakivel párkapcsolatom legyem,de most úgy alakul a dolog,hogy talán összejöhet valami,az egész már csak rajtam múlik. DE! Honnan tudom,hogy szerelmes vagyok a másik emberbe,mi van,ha csak rajongás vagy egyszerűen csak a szeretet hiányomat akarom vele kielégíteni és pár hónap múlva meg "el dobnám". Nem akarom őt sem ezzel megbántani,mivel jó ember,de én kéttségek között vagyok,mivel nem tudom milyen szerelmesnek lenni,vagy ez minden kapcsolatnál így van? Mi van,ha nem is...? Ez hgy működik?
2015. ápr. 2. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
pillangós a hasad k?
2015. ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Onnan fogod tudni, hogy az ő gondolatával kelsz és fekszel, minden egyes másodpercben ő jár a fejedben. Róla ábrándozol, mindennél jobban várod a találkozást, hogy érezhesd az illatát, a legjobb érzés lesz számodra, amikor magához szorít és mikor rád néz, összecsuklik tőle a lábad. Mindent meg akarsz tudni róla, a legapróbb dolgot is, szeretnél neki megfelelni, kedveskedsz neki és a legfontosabb az lesz számodra, hogy őt boldoggá tedd. Na ez a szerelem :) Istenem, de jó is...

Ha kétséged van, hogy tényleg szerelmes vagy-e, vagy csak arra kell, hogy a szeretetigényed kielégítse, akkor nem vagy szerelmes.

20/L

2015. ápr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sokat gondolsz rá, meg amikor a közeledben van remegsz, mintha félnél
2015. ápr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen,amiket itt leìrtatok az mind igaz,vele kelek,vele fekszek,ha nincs itt hiányzik,ha vele vagyok úgy érzem nem kell semmi és senki. Teljesen igaz minden állìtás rám. De ez érthető,hogy ìgy érzem,mivel eléggé szeretet hiányos vagyok,de szerintem más közelségének is ìgy tudnék örülni,mint az övènek.
2015. ápr. 2. 12:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha mással ugyanúgy akarnál ölelkezni stb, akkor nem vagy szerelmes szerintem :( Én jelenleg senki mást nem akarok, csak ŐT, aki betölti minden percem és értelmet ad a napjaimnak
2015. ápr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!