Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretünk bele olyanba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretünk bele olyanba, aki nem lehet a miénk? Miért nem tudjuk mi meghatározni azt, kibe leszünk szerelmesek?

Figyelt kérdés
Tudom normális magyarázat nincs rá, de akkor is a legszarabb érzés a világon.

2013. okt. 21. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a szerelem gondolatába vagy szerelmes vagy az illető külsejébe? Az igazi szerelem olyan, hogy mind a két ember ugyanazt érzi, és ez egy ember életében nagyon ritka. Nekem volt már 4 komolyabb kapcsolatom és ebből csak egybe voltam szerelmes, és erre csak utólag jöttem rá. Ne keverd össze az érzelmeidet!
2013. okt. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

dejó lenne. legrandább nőt egyből elvenném feleségül :)


mindig abba leszel szerelmes amúgy akiről azt gondolod, hogy minden vágyad ki fogja elégíteni. ezért vagyok én szerelmes angela merkelbe és az angol királynőbe, II. erzsébetbe.

2013. okt. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tényleg nincsen rá válasz, de ha úgy érzed, hogy tényleg soha nem lehet a tiéd, akkor a "felesleges" fájdalmak elkerülése végett próbáld az agyaddal irányítani a szíved érzéseit (ami tudom az egyik legnehezebb dolog a világon).

Csak magad megkímélésére...

2013. okt. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1-esenk!

Nagyon igazad van. Állítólag mindenkinek több "igazija" van, de csak egyetlen olyan létezik, akinek te is az igazija vagy!!! :)

2013. okt. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1-essel egyetértek. Tényleg az az igazi szerelem. De ettől függetlenül az is szerelem, amit te érzel, csak reméytelen.

Nem lehet ezt irányítani, a szerelem jön, letarol, felforgat, megőrjít, sárba tapos és az égbe emel. Lefogyaszt, elsápaszt, megforgat, megrág és kiköp. Egyetlen remény van, hogy elmúlik egyszer. Nekem volt, elmúlt. jött egy másik, de az inkább rajongás. jobban tűröm, de ez sem könnyű. Ez is el fog múlni. Csak idő kérdése.

2013. okt. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem talán valami evolúciós oka lehet hormon-ösztön szinten. Nagyon tud fájni.
2013. okt. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!