Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert uvoltozik a baratom allandoan?

Figyelt kérdés
A kerdes rossz mert tudom. De nem tudom mit tehetnek mit mondhatnek meg neki hogy felfogja a dolgokat. Van ket macskam. O ezt jol tudta mikor mar megismerkedtunk. A szobamra probalok nagyon odafigyelni h ne legyen macskaszor sehol. Ez tobbnyire sikerul.(sterille azert nem tudom tenni) Ma reggel ereszto volt allitva de inkabb kikapcsoltam h ne a zizzegesre kelljen kelni es e magam ebresztettem fel.. erre az a valasza h mivan?!... ez nekem rosszul esik de nem torodtem vele, reggelente hisztis30 evesen... aztan felkel elkezdi nekem magyarazni hogy hajnalban bejottek a macskak szaladgaltak mindenfele az asztalon a laptopnal mindenhol. Hozzateszem h o volt kint a mosdoba, mondtam is neki hogy ne nekem magyrazzon miert nem csukta be az ajtot... es olyanokat vag a fejemhez hogy kar volt itt aludnia aludt volna otthon stb... Szerintem ez eleg gaz es nem gyozom mondani neki h allitson magan mert egy O nem csukta be az ajtot, a macskak sajnos ninsenek idomitva h ebbe a szobabane jojjenek be. A masik dolog meg hiaba 30 eves olyan hisztizeseket levag.. kora reggel nekem mondja az ivet ahelyett h eszrevenne magat hogy mar kora reggel ugatok/(ugatunk) a nomnek enyleg nem o tehet rola! Szerintetek mi az Istent mondhatnek neki meg szepen vagy csunyan hogy eszregye magat? Kozolte mar azt is (joparszor) h nem alszik itt tobbet a macskak miatt.( Mindig csukva van az ajto mikor alszunk nem jonnek be.) De aztan megis lenyugodott es itt aludt maskor is ugy h jaj csak itt tudja magat kialudni jol meg jokat aludni stb.....
2015. ápr. 3. 07:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Nők :D
2015. ápr. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%

Hisztis hulyegyerek. Most epp arra jatszik, hogy te mondd ki a szakitast es ne neki kelljen.


Mondjuk ha utalja a macskakat, nem meglepo hogy ideges mert hermetikusan zarni kell mindent eloluk, kulonben osszemaszkalnak mindent...

2015. ápr. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
44%
A félős kisfiúk ordítoznak reggeltől-estig!
2015. ápr. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Nekem ex-barátnőm volt ilyen, szintén 30 éves volt. Egy évig tudtam tolerálni. Az ilyen ember maradjon meg magának.
2015. ápr. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Elso nem ertem a kijelentesed. Inkabb ferfiak! :D

Masodik a szakitasi ok nincs benne, mert olyan ember ha vmit nemakar nem csinalja, nem folytatja stb..

De ezzel a macska utalataval enem nem kepes elfogadni 1 ev utan... kirakni nem fogom oket mert o nem kepes elsetalni mellettuk anelkul h b,.szogatna oket..

2015. ápr. 3. 08:08
 6/15 anonim ***** válasza:
En amugy megertem a parod problemajat, en se szeretem a macskakat. De o mar tulzasba esik... ahogy te is. Nem kell mindent magadra venni, foglalkozni a mubalhekkal.
2015. ápr. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Negyes mi is egy eve vagyunk egyutt.. voltak problemak de mar en is eljutottam arra a szintre h mar oar dolgot gondolkodas nelkul lesz..rok.. nem tudom mi lesz ennek a vege...
2015. ápr. 3. 08:09
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy van értelme kínlódni, nincs semmi, amit fel kellene áldoznod, leszámítva a szexet. A rossz kapcsolatnál a semmi is több.
2015. ápr. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hatos. Nem veszek mindent magamra. Szidja a macskaimat, de ok nelkul amiert o cseszte el ne nekem magyarazzon mert o a tokeleesember es nem lehet hibas... reggel felkelek vele mert elkell mennie, akkor ne azzal kezdodjon mar a napom h uvoltozik mert annal jobban nem utalok semmit....
2015. ápr. 3. 08:13
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem szakits. Ennek igy nem sok ertelme van, kesz idegroncs leszel, ha meg nem lettel...
2015. ápr. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!