Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért utasított el az exem? 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasított el az exem? 4 évig voltunk együtt, de mégis elutasított, amikor megakartam csókolni. Finoman, de határozottan tette.

Figyelt kérdés
Szemembe nézett,mosolygott és adott egy puszit az arcomra.Szétmentünk én azt gondoltam újra kezdhetjük,mivel már szakított a barátnőjével.
2015. ápr. 3. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért vége lett.Nem kér belőled még egyszer.Ennyi.
2015. ápr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez simàn egyértelmü...jobb ha hagyod az egészet!
2015. ápr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon fáj,és nem tudom hogyan lépjek túl.Az a baj,hogy én még szeretem őt és emiatt,még nem tudom őt lezárni.
2015. ápr. 3. 16:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyászold meg a kapcsolatot és lépj tovább!

Járj társaságba,ne otthon ülj egyedül!

2015. ápr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 omba ***** válasza:
100%

Ex-ed...


nagyon kedves tőle, hogy nem élt vissza a helyzettel.

Lépj tovább.

2015. jún. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Erre mondják,hogy ez a hajó már elúszott.Persze baromira tud fájni,és amíg az ember szerelmes a másikba,addig folyamatosan reménykedik.Amit tehetsz,hogy kicsit elengeded magadtól,aztán ha fontos vagy neki,úgyis megtalál.Vagy ha nem ő,de te később próbálkozol nála,amikor már leülepedtek a régi sérelmek,talán lehet még köztetek normális viszony is.Viszonzott szerelem már nem annyira.Ezt sajnos el kell fogadnod.
2015. jún. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen ujrakezdett kapcsolatok nem mukodnek. A legtobb esetben nagyon hamar ott folytatodnak, ahol abbahagytak, max. 2 het utan elojon az, ami miatt egyszer mar nem mukodott a dolog.
2015. jún. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
örülj neki, h ezek szerint normálisan szét tudtatok válni, és nem utálkoztok, nekem már az is elég lenne
2015. jún. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!