Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent, ha a pasid anyja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha a pasid anyja kér, hogy gondold át még egyszer a fiával a kapcsolatotokat?

Figyelt kérdés
25L
2015. ápr. 3. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy figyelmeztetés, de az is lehet, hogy nem kedvel téged. Másra nem utalt?
2015. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 TallandThin Boy ***** válasza:
Hát nem jó jel.
2015. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
biztosan nem vagy neki szimpatikus
2015. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Biztos nem a szíve csücske vagy
2015. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem jösz be az anyósjelöltnek
2015. ápr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megint az anyós a baj!
2015. ápr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Olcsón megúsztad. Nekem pénzt ajánlott a nyomorult hogy kopjak le.


23/L

2015. ápr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem oda írni, hogy jó értelemben kérte, hogy együtt maradjunk.
2015. ápr. 3. 21:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy hirtelen és észrevétlen túlhevültem. 32/F
2015. ápr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem konkrétan egyszer elzavart, mert szerinte "otthon jobb a fiának, én meg 25 éves korában már elakarom szakítani otthonról, hát mit képzelek én?" A balhé után 1 héttel összeköltöztünk és az anyóshoz néha beköszönünk :D Soha nem kedveltem, Ő se engem, viszont a barátom már amúgy is elakart onnan jönni, mert nem bírta a szüleit, viszont egyedül nem akart. Maguk alatt vágták a fát, ez lett belőle, csak maguknak köszönhetik, hogy ennyire nem kedveli őket a fiuk, nagyon gonoszak és örüljenek, hogy eddig is ottmaradt. Vannak ilyen szülők, akik a végletekig ragaszkodnak a csemetéhez, sőt, az egyik ismerősömnél az anyós öngyilkossággal fenyegetőzött. Akármennyire magyarázták neki, hogy ez az élet rendje, ez így normális... csak szidott mindenkit. Aztán otthagyták, de Ő lenyugodott és már elfogadja a helyzetet, az én anyósom viszont máig orrol rám, mert az egyetlen pici fia otthagyta :D A barátom pedig látogatja, néha én is megyek és segítek megcsinálni a kertet, ha nagytakarítás van, besegítek, de egymáshoz nem szólunk, a barátom miatt csinálom, mert mégis csak a szülei... Pénzt is küldünk, ha rosszak az anyagiak náluk vagy megvesszük, ami kell nekik. Kicsit fura ilyenkor a légkör, mert a barátom se szól nagyon hozzájuk... Ugyanúgy segítve van nekik, csak nem él otthon. Még fát is szokott vágni, mindenbe besegít. Néha elszokták mondani, hogy megvannak szorulva, így ha megyünk, viszünk kajának valót, én pedig náluk sütök-főzök. Egyikőnknek se mondják, hogy köszönjük vagy esetleg jobbá akarnák tenni a kapcsolatot... :D
2015. ápr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!