Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet csinálni, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni, ha valaki szerelmet vall neked?

Figyelt kérdés
Van egy lány, bejön, gyönyörű, de valahogy még úgy érzem, hogy nem kellene MÉG összejönnünk. Ő pedig bevallotta, hogy szerelmes belém. Hogy kezeljem?
2015. ápr. 4. 12:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
"Köszi"
2015. ápr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Ha bejön neked és te is neki akkor miért ne. De gondolj arra is hogy ha most visszautasítod akkor nem lesz másik esély mert ő tovább lép
2015. ápr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Ne tökölj,örülj a helyzetnek,mert utána lehet bánni fogod ha visszautasítod.
2015. ápr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
igazuk van,bárcsak a helyedben lennék
2015. ápr. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Inkább hazudja, hogy szerelmes ő is?

Azért ez a válaszolokra sem vet jó fényt!

2015. ápr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem akarok hazudni, nem akarom megbántani, és szerintem tudnám szeretni, de nekem ehhez több idő kell.
2015. ápr. 4. 12:28
 7/18 anonim ***** válasza:
akkor mond meg neki hogy nem szereted,ez a helyes
2015. ápr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Attól tartok, hogy ha azt mondom, hogy nem szeretem, úgy értelmezi, hogy nincs szükségem rá. Vonzónak találom, örjítően csábítónak, a személyisége hihetetlenül megragad, de nem szeretem szerelemmel. Most menjek bele úgy, hogy nem szeretem?
2015. ápr. 4. 12:34
 9/18 anonim ***** válasza:
Semmiképp,mert ezzel őt bántod meg a legjobban,és hatalmas fájdalmat okozol annak aki szeret téged,ha viszont őszinte vagy hozzá,azt nagyra fogja becsülni
2015. ápr. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
2. vagyok én nem azt mondtam hogy hazduj neki, hanem azt hogy ha te is szereted akkor mondd el neki mi van. De azt is tartsd szem előtt hogy ha lekoptatod lehet rövid időn belül nagyon meg fogod bánni
2015. ápr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!