Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet csinálni, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni, ha valaki szerelmet vall neked?

Figyelt kérdés
Van egy lány, bejön, gyönyörű, de valahogy még úgy érzem, hogy nem kellene MÉG összejönnünk. Ő pedig bevallotta, hogy szerelmes belém. Hogy kezeljem?
2015. ápr. 4. 12:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Őszintének kell lenni.....ilyen egyszerű.

Nem bántóan, de határozottan meg kell mondani milyen érzéseket vált ki belőled a személye....és ha szerencséd van akkor tiszteletben fogja tartani a döntésed.

37F

2015. ápr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? :) L
2015. ápr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
szerintem azt mondd meg neki, amit itt elmondtál, csak kicsit másképpen. Legjobb az őszinteség. Pl én valami ilyesmit mondanék a helyedben, hogy "nézd, ennek én nagyon örülök, és te sem vagy közömbös a számomra, azonban nem akarlak megbántani de őszintén megmondom én még nem érzem azt, amit te. De fontos vagy nekem, és szerintem nekem még időre lenne szükségem, hogy eldöntsem mit is szeretnék.." stb, nem pont ez a saját szavaiddal az lenne a legjobb,ha ezt megfogalmaznád, ha tényleg szeret megérti, és talán te is beleszeretsz majd végül.
2015. ápr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki - ha szimpi neked - hogy szívesen megismernéd és elmehettek randizni. De az vicc lenne, hogy Ő bejelenti ,hogy szeret és egyből jártok. Ezt Ő sem gondolhatja komolyan.
2015. ápr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hogy tudsz gyereket szeretni de mi teszik benne o 13eves te 18
2015. ápr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hogy tarthatsz helyesnek egy gyereket ezt nem ertem amikor felnott novel akartal jarni
2015. ápr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Haho addig irok amig nem valaszolsz kerdezo tudom ki vagy
2015. ápr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#5 vagyok

Amit #13 ír ésszerű!

2015. ápr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!