Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire számít nektek, hogy a párotoknak, vagy azzal akivel randizgattok, mennyire tiszta és rendben tartott a lakása/szobája?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 4. 13:38
 1/7 To7ka ***** válasza:
Ha komoly kapcsolatot keresek kifejezetten, de úgy egyébként se érzem jól magam egy szemétdomb közepén. Nem csak azért, mert nő, és legyen házias, (többnyire) én is rendet tartok magamnál. Ha belépnék egy szobába szanaszét dobált ruhákkal és üres üvegekkel, etc, nagyon rossz képet festene a leányzóról..:/
2015. ápr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocs,nő vagyok.Te sem dijaznad ha a férfi egy kuka közepén lakna.Gondolom nálad rend van,nem azert kérdezted,mert rumli.
2015. ápr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát én fiú vagyok, és nem egy rendtartó fajta, de ha arról lenne szó, akkor összepakolnék előtte :D

17/f

2015. ápr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az attól függ. egy lopott óra esetében nagyon nem érdekel, hogy koszos-e a tükör, de ha komolyabbra fordulna a dolog akkor azért zavarna.
2015. ápr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon!
2015. máj. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én eléggé feszengek ott, ahol nagy a rend, úgyhogy az ne legyen. Az enyémhez hasonló legyen, hiszen hozzám kell illenie a fiúnak.

Máskülönben joga van a saját lakásában úgy élnie, ahogy akar, ajándék lónak nem nézem a fogát, hanem szépen megköszönöm, amit kapok ott amikor körberajong, kiszolgál.:)

2015. okt. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, én nem férfi vagyok, hiába válaszoltam.
2015. okt. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!