Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csókolózzak vele? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózzak vele? Van egy haverom akivel elég jóban vagyunk és a multkor amikor a hverokkal lógtunk (nem mindenki volt beszámítható állapotban, volt aki eléggé bebaszott de miketten viszonylag józanok voltunk) megkért h csókolózzak vele.

Figyelt kérdés

(az ölében ültem egy padon szal elég intim pillanat volt). van egy kis probléma h ez a fiú az egyik legjobb barátnőmbe szerelmes és egy kicsit a barátnőmnek is tetszik a fiú.Most gondolom mindenkiben felmerül a kérdés h akk mért velem akart csókolózni.....csak úgy

nekem ez a fiú bagyon jó BARÁTOM DE CSAK BARÁT és szívesen csókolóznék vele de utána nem tudnék a barátnőm szemébe nézni...a fiú azóta se hagy békén vele...folyton kérdezgeti h mért nem smároltam vele

a másik gond az h én úgy igazán még nem csókolóztam és nem tom h mennyire lenne jó ötlet egy haverral csókolózni először és nem szerelemből

....lécci segítsetek:S!!!


2010. febr. 18. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát szerintem le is írtad a választ.

1. Ha tényleg nem tudnál a barátnőd szemébe nézni, akkor nem érdemes szerintem.

2. Sokkal jobb az első alkalom egy olyan fiúval, akibe szerelmes vagy és ő is szeret téged.

Szerintem ne tedd meg!

18L

2010. febr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi...télleg furcsa lenne és én is szerelemből szeretném csak hnap megint összejövünk a haverokkal este és ő is ott lesz............áááááá nem tom:S:S:S
2010. febr. 18. 19:27
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
tudod te a választ nem vagy hülye, úgyhogy tartsd is magad ahhoz amit leírtál. hidd el ez a te érdeked
2010. febr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen megoldhatod a problémát azzal, ha segítesz a barátnődnek meg a srácnak összejönni. Vidd el a barátnőd is a buliba és akkor nem lesz gond;) És tényleg várj inkább a szerelemre, hidd el megéri;)

Első voltam:)

2010. febr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi tök rendesek vagytok:D
2010. febr. 18. 19:30
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Ha a barátod nem beléd szerelmes de azért csókolózni akar akkor meg szerinted minek néz téged? MADÁRNAK?!
2010. febr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát igen!Érdekes dolog!Mond meg a barátnődnek,hogy tetszik a haverotoknak!Vagy tudja?Az is lehet,hogy azért akart veled csókolózni,mert féltékennyé akarja tenni a barátnődet!Attól pedig ne félj a csók adja majd magát!Minden csók más,mindenki másképp csókol!

Na mi a helyzet azóta?

2010. febr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a barátnőm tudja h tetszik a haverunknak...de már elég rég óta meg elvileg barátnőmnek is tetszik a fiú de egyikük sem lép........azóta pénteken megint együtt lógtunk de szerencsére nem volt olyan pillanat hogy szóba jött volna a dolog
2010. febr. 22. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!