Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csókolózzak? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csókolózzak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés

Hát... A napokban megcsókolt a barátom, és elég béna voltam... Tudtok tippeket adni? hogyan csináljam, ti hogyan csináljátok?

14/L


2011. máj. 29. 21:44
 1/7 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Ledugom a torkán a nyelvem hogy ne kapjon levegőt :D
2011. máj. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Forgasd a nyelved! Néha változtass irányt, vagy vadulj be!

Egyébként ez érzésből jön. :)

2011. máj. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ScarCity11 ***** válasza:
jó gyorsan xD ez nem olyan amit meg kell tanulni majd belejössz hidd el...nem kell beszarni hogy béna vagy sőt egyáltalán nem is biztos hogy béna voltál csak te érzed úgy...
2011. máj. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csukd be a szemed, kicsit nyisd ki a szád és közelíts. Utána egy két szájra puszi és mehet a csók. A nyelvedet átdugod a másik szájába és körözöl vele LASSAN! Az előző barátom úgy csókolt, mint egy centrifuga. :D Kedvtől függő ideig csináljátok. De amúgy ezt meg is beszélheted vele. Megjegyezném még, hogy a csókolózás ösztönből jön. Én is így voltam vele. Nagyon ráparáztam és végül rossz élmény lett. Ne parázz, mert azzal csak elrontod! Lesz, ami lesz és punktum! :DD
2011. máj. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Moszuke ***** válasza:

igen.. ahogy írták már.. ha rágörcsölsz akkor szar lesz.

ezt nem akarni kell hanem elengedni magad és élvezni

és azon fogod magad kapni, hogy marha jól csókolsz úgy, hogy oda se figyelsz, mit csinálsz:)

és ez minden más testiséggel így van...

ha fiú vagy és azon görcsölsz, hogy kielégítsd a párod vagy, hogy neki jó legyen akkor szar leszel. ez nyilván csajra is igaz.

ez bizony szomorú, de tapasztalat:)

szal csak kapcsold ki az agyad és élvezkedj:)

23/f

2011. máj. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 30. 15:11
 7/7 anonim ***** válasza:
A csókról nem lehet tanácsot adni. Én is írtam ki ilyen kérdéseket de konkrétan úgy sem lehet rá választ adni. Nekem az első csókom az akkori szerelmemmel volt és úgy csináltam ahogy itt leírták de szerintem nem volt jó...én nem élveztem...hétvégén egy másik pasival csókolóztam életemben másodjára és vele isteni volt :D pedig még nemis tudtam csókolózni...nem hittem el hogy ösztönből jön...mert nekem az első csók valahogy nem tetszett...de ennél a csóknál rájöttem hogy télleg ösztönös :D
2011. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!