Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ez a kiscsaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ez a kiscsaj lenyugodjon?

Figyelt kérdés
Régebben mondogattam neki, hogy ha Magyarországra jön (Szlovákiában él), szóljon, és találkozni fogok vele. Most jön Magyarországra, és nem meri elmondani, hogy melyik várost látogatja meg, mert attól tart, hogy majd elmegyek oda (jogosan), és akkor a szülei és rokonai előtt magyarázkodnia kell, ők pedig (még) nem igazán tudnak rólam. A lényeg: nem szeretném, hogy ennyire bizalmatlan legyen velem. Mit tudok tenni, hogy bízzon bennem?
2015. ápr. 4. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem okosan csinálja..
2015. ápr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ez nem így működik, nincs varázsszó ami után teljesen bízni fog benned
2015. ápr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Időt kell neki hagyni.
2015. ápr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek is vagytok?
2015. ápr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én hagynék, hagynék, de egyszerűen rosszul esik! Amúgy ő 14 lesz nemsokára, én most 17 vagyok.
2015. ápr. 4. 18:36
 6/7 anonim ***** válasza:

17 évesen mit akarsz te egy 14 éves kislánytól?!

Mit?! Fogd fel, hogy nem akar veled találkozni(jogosan).

Mit vársz tőle? Hogy majd látatlanban megbízik benned? Szerencsére nem, okos leányzó!

2015. ápr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ó, ne már... Hogy fogom így megerőszakolni? Pedig annyira, de annyira szeretném már... Inkább segítsetek, hogy manipuláljam, és vezessem rá, hogy találkozzunk... Akkor aztán... ;)))


Természetesen ez egy vicc volt, mielőtt bárki is komolyan veszi. Semmilyen rossz, ártó szándék nincs bennem. Csak szeretném már látni, ennyi az egész...


És kedves hatos, nem tudom, hogy milyen világban élsz, de manapság tíz évvel idősebbek udvarolnak ilyen korban lévő lányoknak.

2015. ápr. 5. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!