Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők számára a szex miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők számára a szex miért csak egy eszköz arra, hogy lenyugodjon a pasijuk?

Figyelt kérdés
2014. jan. 10. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Csak azon pasik szemszögéből ezsköz, akik bénák az ágyban :P
2014. jan. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
A nők számára szex ugyanannyira az élet része, mint a férfiaknak. Ugyanúgy élvezik, sokszor önző érdekekből keresnek szexpartnert. Ha te egy ilyennel találkoztál, az a te bajod, nem minden nő csinálja ezt ( én még egyel se találkoztam )
2014. jan. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Számomra a szex arra lenne, ha lenne, hogy lenyugodjak. Egy nő.
2014. jan. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ezt melyik mondta?

amelyik gumiból van vagy amelyik megszült?

2014. jan. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
remélem nem!!!!
2014. jan. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vettem észre, hogy ha egy férfi jól szexel és a nő mindig rendesen kielégül; akkor a nő még sokkal inkább szexfüggővé válik, mint a férfi. Elég nehéz elképzelni olyan nőkről, akik szex után még még tíz percig fekszenek kábultan az ágyon, hogy ők eszköznek használnák ezt a férfi ellen.
2014. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a sok hülye kérdést, ami mind arra célozgat, hogy a nők nem is szeretik a szexet, ugyanaz az egy kérdező írja ki mindig?
2014. márc. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ezeket a nőket hívják látens leszbikusoknak. több van belőlük, mint gondolnád.
2014. márc. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én egyre inkább azt látom, hogy jóval több a szexuálisan kiéhezett,elhanyagolt nő,úgyhogy ez a felvetés nem túl életszerű mostanság...
2014. márc. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert a hapsi béna az ágyban, nem elégíti ki az adott nőt. Volt olyan barátnőm, aki mellett nem tudtam ellazulni, nem tudtam a rendes teljesítményemet hozni, vele alig szexeltünk (havi 1, max 2). Volt olyan, aki mellett viszont teljesen ellazultam, vele napi hatszor... a következtetést nem nehéz levonni.
2014. máj. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!