Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Kire támaszkodjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Kire támaszkodjak?

Figyelt kérdés
Jártam egy fiúval több mint egy évig sokat csalódtam benne véget ért a kapcsolat azóta se tudom magam túl tenni rajta.A barátaim kiakasztom ha szóba kerül csúnyán tesznek nekem mert ők mindig is utálták.Nem értik meg hogy nekem nem könnyű túl lépni rajta. Probálkozom de bele betegszem lassan.Nincs kivel megbeszélnem mert nem érdekli őket a családom se nagyon szerette ezt a fiút úgy érzem magamra maradtam.
2015. ápr. 4. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
az OTP-re
2015. ápr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Budacash biztosabb támpont
2015. ápr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
Írd ki :)
2015. ápr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hogyha gondolod,beszélgethetünk,hasonló dolgot érzek.

Ilyenkor senki más nem tud megérteni,csak egy olyan,aki hasonló cipőben jár,vagy már esetleg tapasztalta az érzést.

Ha ki szeretnéd írni magadból a dolgokat (ahogy azt előző válaszoló is tanácsolta) írj bátran! :)

15/l..

2015. ápr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!