Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, ti járnátok egy buta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti járnátok egy buta sráccal?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy külsőre tökéletes, a személyisége kedves meg jó szándékú, de egyszerűen nincs sok sütnivalója, egyszerű teremtés, aki elég butácska.

Nektek ez kizáró ok lenne, az elején említettek ellenére is?


(Nincs szó konkrét személyről, csak kíváncsiság :) )


2015. ápr. 4. 23:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hiába néz ki jól egy szökőkút, ha nincs benne víz. :D Számomra fontos, hogy lehessen a másikkal beszélgetni. Meg ha van sütnivalója, akkor nagyobb lesz a szexuális fantáziája is, és lehet vele játszani.
2015. ápr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Imádom a "hülyéket".

Ez most lehet hülyén hangzik, de inkább vagyok egy kicsit butább sráccal mint egy mintatanuló, okossal, a butábbal lehet hülyülni, mindig történik valami körülöttük, nem úgy mint egy kitűnő tanuló lánynál(nálam)

Aki először engem ismer meg és nem a tanulmányi eredményeimet, az nem hiszi el h szín 5-ös vagyok, mindenből,

Aki meg a tanulmányaimat ismeri meg először és utána az igazi énemet, az meg azt mondja h pozitívat csalódott bennem.:)

Úgyhogy engem nem zavar ha nem okos, jól érezzem magam vele és ennyi:) de azért lehessen vele komolyan is beszélgetni


Bocsi a fölös regényért.

2015. ápr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Majd megokosodnál mellettem;)
2015. ápr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Nem annyira butának képzeljétek, hogy azt sem tudja merre a jobbra, hanem inkább naiv, könnyű bemesélni neki dolgokat.."


Tehát egy jóképű, kedves, jószándékú pasi, aki ráadásul könnyen befolyásolható és megtesz mindent és ebből kifolyólag kevesebb a konfliktus is? Viccelsz, ez az álompasi!

2015. ápr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Elég naiv vagyok magam is, legalább a másik felem értsen a világ dolgaihoz.


Értem mire gondolsz, és engem nagyon zavarna hosszú távon. Olyannak képzelem el, mint a magányos nyugdíjast, aki az összes teleshopos dolgot megveszi, csak hogy az unokái szeressék az ajándékaiért. Az élethez igenis legyen esze, legyen talpraesett és igenis vegye észre, amikor át akarják verni. Különben lehet akármilyen jó munkája, sosem lesz pénze, lehetnek akármilyen ambíciói, sosem tudja azokat elérni, és lehet akármilyen jóhiszemű, nagy valószínűséggel tud rosszat tenni jó szándékból pusztán, ha nem mérlegeli eléggé a helyzeteket. Nem, esélytelen, sosem járnék buta sráccal. Inkább nézzen ki kevésbé jól, de legyen okos, életrevaló, olyannal nem kötném össze az életem, akiről gyakorlatilag nekem kell gondoskodni, nehogy a kaszinóban odaadja az összes pénzét a Fekete Péternél, merthogy ez az árváknak megy segélyként...

2015. ápr. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem, nem járnék. Nem kell nekem IQ bajnok, de azért legyen a srácnak egy kis esze. :)
2015. ápr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
13-as, lehet, h mintatanuló vagyy de eze hsz-ed alapján eléggé segghülyének tűnsz.
2015. ápr. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!