Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belefér egy komolynak tervezet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér egy komolynak tervezett kapcsolatba, hogy az egyik fél elengedhetetlenül ragaszkodjon egy vele ellentétes nemű emberhez?

Figyelt kérdés
A barátnőm a húszaséveinek második felében jár, és rendszeres kapcsolatot tart fent (telefon, chat, skype, stb.) egy külföldön élő, általa már régebben az interneten megismert "baráttal", aki a nyelvtanulásban segített neki. Hozzá kell tenni, hogy annak a külföldi illetőnek alkalma nyílt volna egy párkapcsolatra, de mivel a leendő párja kérte őt, hogy hagyja abba a kapcsolatát a jelenlegi "barátnőm"-mel, az nem volt hajlandó erre, így nem lett a kapcsolatukból semmi. Illetve sokszor előfordul, hogy a "barátnőm" ehhez az emberhez menekül lelki segélyért, ha összezördülünk, az amúgy nem éppen felhőtlen kapcsolatban. Szerintem ez nagyon éretlen és nem normális egy komolynak tervezett kapcsolatban, de kíváncsi vagyok mások véleményére is. Kort is adjatok meg, ha kérhetem!
2015. ápr. 5. 03:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fér bele. 19l
2015. ápr. 5. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem. 20/f
2015. ápr. 5. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Szerintem ez nagyon éretlen és nem normális egy komolynak "

Mert van agyad... Mármint... Tudsz realizálni.

2015. ápr. 5. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igazabol az, hogy mi normalis es mi nem ez egyénenként változó. Az, hogy Neked ez nem fer bele, meg nem jelenti azt, hogy másnak (jelen esetben a barátnődnek) sem fér bele. Nekem nem normalis dolog ha egy ferfi mondjuk két nővel egyszerre el úgynevezett nyitott kapcsolatban, de van akinek ez elfogadott, igazabol ez megegyezés, megbeszélés kerdese. Most mondtam egy példát. :)

Nekem nagyon sok ferfi baratom van, a nőkkel soha vagy csak ritkan talaltam meg az összhangot. Nekem is van egy nagyon jo baratom, igaz O nem kulfoldon el, hanem velem egy varosban. 10 eve ismerem mar es nem csak barát, lelki társ is egyben. Hosszu ideje őrizzük mar ezt a kapcsolatot es én id barmikor ha baj ert, vagy a kapcsolatommal voltak problémák hozza rohantam ha nem sikerult dűlőre jutnom az adott emberrel. O joval idősebb tolem, nagyon okos, tanult ember, meglehetősen bolcs is. Epp ezert mindent meg tudtam vele beszelni életem során, rengeteget tanultam tole amit számos alkalommal tudtam hasznosítani adott helyzetekben. Soha, senki kedvéért nem szakitanam meg vele a kapcsolatot. En eddig mindenkinek akivel kapcsolatba kerültek elmondtam, hogy nekem O nagyon fontos nagyon sok nézőpontból es mindenki el is fogadta, hogy O az életem része. En nem ugy nézek ra mint egy férfira ugymond. Persze azt hozzátenném, hogy akarmivel "rohantam" hozza például a parkapcsolataimat illetően, mindig elmondta, hogy szivesen meghallgat de tudjam azt, hogy ezeket nem vele kell megbeszelnem hanem a psrommal, mert fontos az, hogy ketten tudjunk megoldani egy adott problémát, nem pedig emberek bevonásával mert ketten vagyunk benne a párkapcsolatban nem pedig hárman meg negyen..

Szval azt javaslom, üljetek le ed beszelgessetek errol. Mondja el a barstnod,hogy miert olyan fontos számára ez az illeto, milyen kapcsolat fűzi hozza. Ha merőben platoi es csak baráti kapcsolat, esetleg O egyfajta lelki társnak érzi ezt az embert akkor probald meg elfogadni. Ettol meg szerethet Teged tiszta szívből de lehetnek fontosak számára mas emberek is, akar ferfiak is. De hangsulyozd ki, hogy a kettotok problémáit elsősorban Nektek kell megoldani nem egy harmadik felnek es probald megértetni vele, hogy ha baj van elsőként Veled ulljon le es beszeljetek ezekről es tartsatok fenn a jo kommunikációt mert anelkul halálra van ítélve a kapcsolat.

Ahogyan mar mondtam minden megbeszélés es elfogadás kerdese. Lehet ez normalis dolog is, ha elfogadjatok es ugy is kezelitek de egy párkapcsolatban a merlegnek a legtobb esetben egyenlően kell állnia, néha billenhet egyikőtök, masikotok fele, de igyekezzetek a kolcsonossegre törekedni. Ezzel azt akarom mondani, hogy az addig rendben van, hogy Te elfogadod ezt a dolgot, de a barátnődnek is meg kell értenie, hogy első koron Veled kell a jövőt építenie nem pedig a kulfoldi barátjával es ehhez a problémamegoldás is hozzatartozik.

Tehát egy szónak is száz a vege, a legjobb tanacs amit adhatok, hogy beszeljetek!! Ertelmes felnott emberek mondjara. Ha ez nem sikerul ott mar baj van. El kell mondjatok mindkettotok álláspontját es valahogyan kozod nevezore kell, hogy jussatok, maskepp nem megy.

Sok sikert!

L/23

2015. ápr. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!