Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belemennél, hogy a párod két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennél, hogy a párod két ellentétes nemű egyénnel összeköltözzön (lány két fiúval, ffi lánnyal)? Kommentálhat ebbe "anyós" vagy "após"?

Figyelt kérdés

Én 3 éve vagyok együtt a párommal és tavaly két fiúval (21-24) évesekkel laktam együtt, egyetemista lány vagyok. Nem szerettem volna, hogy így alakuljon, de hirtelen kellett a lakás. Egy év után azt mondtam többet soha nem költözöm össze idegen fiúval, de most is úgy néz ki egyetlen bérlő(k) akit kapok két fiú. A párom más városban tanul, szintén egyetemen. Sosem volt probléma abból, hogy kikkel lakom mivel a bizalom nálunk nem kérdés. Mondjuk nem mellékes, hogy nem is jöttünk ki jól a bérlőkkel, mert borzasztó jellemtelen emberek voltak és rendetlenek.

Körülöttünk azonban sokan csámcsognak ezen, hogy vajon vajon mi történik "házon belül". Ezeket a srácokat nem is láttam jóformán és csak olyankor beszéltem velük mikor valamiért éppen ordítottam nekik (mosatlan, szennyes, cigimaradványok, bűz stb)

Kommentálhat ebbe anyós, após vagy bárki?

Van még valaki aki annyira megbízik a párjában, hogy ezt "megengedné"? Elsőre meredeknek hangzik, de így egy év után nem volt benne semmi meghökkentő...


2010. júl. 26. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Nem látok benne semmi megbotránkoztatót.A bérlőnek és a bérletért kapott pénznek- nincs neme.
2010. júl. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
az én barátom szeptembertől lesz egyetemista, két lakótársa lesz az albérletben, mindkettő lány. nagyon 'örülök' neki....
2010. júl. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Pont így voltam én is, két fiúval laktam együtt egy évig, a főiskola miatt. Nekünk semmi gond nem volt belőle. A páromat sem zavarta, megbízott bennem. Sőt...amikor épp nem volt dolga eljött "hozzánk" és így 4en mentünk bulizni. Mondjuk és ismerősökkel laktam, nem idegenekkel...évek óta barátaim voltak mikor "összeköltöztünk".

Én talán még jobban is szerettem fiúkkal lakni...igaz kevesebbet takarítottak, meg mosogattak mint a lányok...de a "rinya" is kevesebb volt. Jobban éreztem magam velük.

2010. júl. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

A párom nem a tulajdonom, nem kellene engedélyt kérnie. Mint ahogy nekem se tőle.


A hűség döntés kérdése, nem azon múlik, kivel laksz együtt. Régen rossz, ha csak akkor tudsz hűséges maradni, ha nincs a láthatáron pasi.

2010. júl. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nálunk sem gond, nem azért kérdeztem és az "engedélyt" azért tettem idézőjelbe...

csak sokan kárognak körülöttem, azért érdekelt a véleményetek...

2010. júl. 26. 14:39
 6/7 anonim ***** válasza:

tavalyelőtt hasonloan jártam...sürgősen kellett albi,ráadásul októberben,amikor már minden jó foglalt,egy pasihoz és egy nőhöz költöztem be.Párom volt az első akit megkérdeztem,hogy fog-e féltékenykedni (elég féltékeny tipus),de sok lehetőség nem volt,1 kerek hetem volt költözni...költöztem...aztán ugyanott elköltözött a pasi is meg a nő is,és 2 egyetemista srác lett a lakótársam,két jóképű srác (előző lakótárs nem volt jó pasi,volt vagy 150 kiló)...Páromban akkor fogalmazodott meg hogy összekell költözni:D két sráccal fél évig laktam együtt,eladták a lakást a fejünk felől,de azota is jóban vagyunk...párommal meg összeköltöztünk,többet mással soha:D

anyukája mikor megtudta hogy én pasival költözök össze,és az nem párom,akkor csoválta sokáig a fejét,de szerencsére ebből semmi negativum nem lett (főleg miután párom közölte,hogy akkor vele is összeköltözhetek,de akkor a szülők felejtsék el,hogy megkapják a pénzüket...)

2010. júl. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:P :)


sajnos en csak ket ev mulva koltozhetek a parommal ossze egyetem utan, addig mas varosban elunk. ha egy varosban laknank nem lenne kerdes hogy kivel koltozok ossze.


koszi a valaszt

2010. júl. 27. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!