Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a hülye? Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hülye? Tényleg nyomulnom kellett volna még?

Figyelt kérdés
Egy lánynak elege lett belőlem, azt mondta gyűlöl, utál, még azt is mondta, hogy fel fog jelenteni zaklatásért. Nagyon sokat nyomultam, nem álltam le, de úgy döntöttem, hogy oké, jó, ha már feljelentést is emleget, akkor kussolok. Erre, a napokban valahogy beszéltünk, és azt mondta, hogy NAGYON SZERETETT, és hogy még egy kicsit NYOMULNOM KELLETT VOLNA, mert szimplán félénk volt. Tényleg nyomulnom kellett volna?
2015. ápr. 5. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:

ennek a csajnak pszichiátriai kezelés kéne.

mellesleg ha ilyne ingadozó a hangulata szerintem kerüld el nagyivbe, tuti h nem 100as...

2015. ápr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindketten éretlenek vagytok, de főként a lány nem tud döntést hozni egyedül, én a helyedben hagynám, egy igazi hárpia lehet egy kapcsolatban...
2015. ápr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Áh a kedvencem, a szinuszgörbe típusú nők. :D

Az a tanácsom, hogy messzire kerüld el az ilyen típusú nőket, mert a végén megbolondulsz miattuk!

2015. ápr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a csaj egy nem 100-as kerüld!!
2015. ápr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!