Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltam a boltban, és a velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltam a boltban, és a velem egyidős csajszi, több visszajárót adott mint amennyit kellett volna?

Figyelt kérdés

Én nem szóltam, de barátnőmnek elmondtam, és bár egyáltalán nincs köztünk féltékenység, nevetve de 100%-ra kiállva az igaza mellett (vagyis nem poénból), azt mondta, hogy bejövök a csajszinak.


Nem tudom milyen gyerekes szokás ez, mert azt tudom róla hogy kedves meg aranyos és mindig beszélgetni szoktunk, miközben kasszázik, de hogy valaki azért többet számoljon le, mert szimpi vagyok? Vagy hogy van ez?


Fogtam a visszajárót, kimentem és mikor betettem a pénztálcámba, akkor esett le, hogy 1100 ft-al kevesebbet fizettem...


Ezt a pénzt úgyis kifizettetik valakivel a tulajok...


2015. márc. 17. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
És ha simán csak elszámolta magát?? Képzeld van olyan is
2015. márc. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mekkora paraszt vagy így szegény csajnak kell majd kifizetnie a gondolom elég csekély fizetéséből
2015. márc. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
valószínű nem a matek tudásáról hírhedt a hölgy,és csupán ennyi történt,elég sz**ar bók lenne azért 1100 ft.De legalább sörré lehet váltani.
2015. márc. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem akarok ünneprontó lenni, de szerintem véletlenül adott vissza annyit, én is kaptam már többet, gyakori eset.

:)

2015. márc. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Srácok, lányok az tény, hogy szerintem is nyomul rám (nem a fenti okok miatt), csak a fenti dolgot nem értem.


Múltkor úgy vásároltam, hogy egész végig ott volt mellettem, és beszélt... jött velem, ha mentem másik sorra...


Meg általában zavarban van, meg mindig beszélni akar, minden érdekli stb... furcsa egy nőszemély az biztos.

2015. márc. 17. 19:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Arra gondoltál már,hogy egy teszt volt,hogy szólsz-e mert többet adott vissza?:)
2015. márc. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezért képes voltál kiírni egy kérdést?
2015. márc. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

# 6 lehet hogy tesztelt, de most ott nem néztem meg a visszajárót mert gondoltam róla, hogy nem csesz át, kint meg mikor betettem a pénztálcába, most mentem volna vissza, a sorhoz, mindenki hülyének nézett volna.


Meg lehet félre is értette volna. Na mindegy :)


Egyébként gondoltam rá, csak elvetettem ötletét, mert kicsit értelmetlen szituáció :)


Érdekes is egyébként, mert olyan érmékről beszélünk, ami pont egy ezres és pont egy százas, nem is kellett volna kapnom pluszba egyikből sem, szóval még az se lehet, hogy valamelyikből többet számolt le. :)

2015. márc. 17. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!