Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerted meg a párodat?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 5. 20:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Sehol..talán nem is fogom..mindenki elutasít..
2015. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

itt gyakorikérdésen,válaszolt egy továbbtanulással kapcsolato kérdésemre(mert ő pont itt végzett),és aztán jött a privát és aztán már minden,már egy éve vagyunk együtt :)

ideköltözött abba a városba,ahol én is vagyok,ő dolgozik,én meg egyetemre járok:D

2015. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hasonló oldal volt,mint a Facebook,bár a Face már tele van barmokkal,és az az oldal valójában nem is társkereső oldal volt. 4 éve vagyok vele,csak nem élünk egy városban sajnos.
2015. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

1. strandon

2. chaten

2015. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Velem született, mivel a jobb kezem a párom:)
2015. ápr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az oviban... :D Aztán 8 évig alig láttam, és végül a gimiben futottunk össze újra ;)
2015. ápr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
love.hu oldalon. Váltottunk néhány levelet, aztán hamar sort kerítettünk a személyes találkozóra. Másfél éve vagyunk együtt, nyolc hónapja össze is költöztünk. :)
2015. ápr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!