Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ismerted meg a jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerted meg a jelenlegi párodat és ki kezdeményezett?

Figyelt kérdés
Mióta vagytok együtt?:)
2012. okt. 7. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy éve ismertem meg, egy táncversenyen szólított meg, hogy nagyon tetszett a bemutatóm. Akkor 15 éves voltam, Ő meg 20.

Nagyon megszerettem de éppen egy hete vesztünk össze, úgy, hogy Én most szakítottam vele, éppen ma.

2012. okt. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elég sokat ittam,majd meghánytatott. Előtte még én kezdeményeztem az ital hatására megjött a bátorságom és közöltem vele hogy milyen jól néz ki.

Ez immár 5 hónapja :)

19/L

2012. okt. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok! elég intim egy találka volt!
2012. okt. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Társkeresőn. Először ő kezdeményezett, aztán kikosarazott, de végül mégiscsak összejöttünk, ennek már 1 éve. :)
2012. okt. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

5-6-7 éves koromban Kiskundorozsmán nyaraltam egy tanyán. A szomszéd tanyán egy kislány nyaralt szintén minden évben és sülve főve együtt játszottunk.

15 éves votlam és egy honvédelmi táborban mi építettük fel a sátortábort az üdülő gyerekeknek és a tábor végén mi bontottuk is le. Mi egész nyáron ott voltunk . A tábori zászlót őrizni kellett és az őrségben egy hetedikes kislány őrködött. A szakácsné elkiabálta magát, hogy kész a lángos, mire mindenki rohant kajálni. Az őrségből is odarohant, mert ő is szeretett volna lángost enni. Mire visszajött, a zászlónak hűlt helye volt. Szegényt lebarmozták, lehü..lyézték. Menni kellett az erdőbe szám-háborúzni a szomszéd tábor ellen, a zászló visszaszerzéséért. Mindenki elment csak én és a kislány maradt a táborban . Ahogy beszélgettünk, kiderült, hogy Ő volt az a kislány, akivel Dorozsmán évekig nyaraltam. Ő csak két hétig volt a táborban és ezzel vége .

később volt egy kis csaj, ( azaz egy nagydarab csaj) akivel összejöttem és két hónapi randizgatás után meghívott a ballagására. Kellő mennyiségű orgonát loptam egy kertből és elmentem. Jöttek a ballagók, már láttam is a barátnőmet, és mit gondoltok ki fogta a vállát ballagás közben? Egy nagyon szép, kedves kislány lány. Az őr pusztavámról, az akivel gyerekkoromban Dorozsmán nyaraltunk. Én átadtam egy szál orgonát a barátnőmnek. és az összes többit pedig ennek a kedves kislánynak. Azt mondtam neki, hogy bár nem tudtam, de ezt a nagy csokor orgonát neki loptam. A barátnőmnek persze leesett a szája, de később megbeszélték egymással a dolgot, mert tulajdonképpen két legjobb barátnők voltak egymásnak.

Jártunk egy évet. Jó volt. Ekkor meghalt az apukája. Azt mondta, hogy Ő most nem tud semmire sem gondolni és pihentessük a kapcsolatunka egy kicsit. Na ennek is vége, gondoltam. Többször írtam neki levelet, postán keresztül. Ritkán, de kaptam választ. Én külföldre mentem katonának. 28 hónapig. Levélben megkértem, hogy jöjjön ki a pályaudvarra. szeretnék Tőle elbúcsúzni. Kijött. Mielőtt elindult a vonat elbúcsúztunk és erre Ő adott agy puszit, és azt mondta, hogy Írjál levelet. Én olyan gyönyörű leveleket írtam, mert minden borítékot telerajzoltam rózsákkal, meg Ford musztángot és Fiátokat, Merciket rajzoltam neki. A postás már messziről szólt neki, hogy Annika! Leveled van! Mos t egy gyönyörű kislányunk van, Mercédesz a neve.

2012. okt. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!