Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit legyen? Mit mondjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit legyen? Mit mondjak neki? :c

Figyelt kérdés

Van egy fiu akivel megismerkedtem tok cuki meg mknden de messze vagyunk egymastol kicsit meg fiatalok is de szerwtjuk egymast talizni csak nyaron tudnank es most egyutt akar lenni.persze en is de talizni szeretnek vele elotte azt mkndta h o most szeretne de ha en nem akk nem erolteti..

Ja es azt talaltuk ki h akk egymasnal alszunk csak hat..szulok nem engedik meg

Mi legyen?:( mit mkndjak neki?


2015. ápr. 5. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
én tudom gyerek vagy menj aludni!
2015. ápr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az igazat, hogy szereted, de necces lesz összehozni, vagy nem is biztos hogy sikerül. Ha meg nem szeretnétek távkapcsolatot, akkor hagyjátok.
2015. ápr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 To7ka ***** válasza:
Húúha. Aranyos a gyerekszerelem távolságtól függetlenül, de egyrészt ne kezdjetek "járni" online, másrészt első randin nem szerencsés az együtt alvás. Mondom én, aki bár végül egy barátnőnél kötött ki, de életében először nagyon picúrként ott alvós randizni ment az ország másik végébe..:)) És fantasztikus emlék, a kalandok jók nagyon, ésszel, beszéld meg szüleiddel, ha jófejek kérd a segítségüket, de hajrá!:)
2015. ápr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi #2,#3:)
2015. ápr. 5. 22:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem a leirtak alapján a "szeretni" ige kicsit erős, de valószinű nem bánja, elvégre te irtad, hogy képes várni.
2015. ápr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oke
2015. ápr. 6. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!