Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs elég bátorságom, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs elég bátorságom, mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Volt barátom nemrég szakított velem, de barátok maradtunk, nagyon is jó barátok.. néha tökre úgy érzem, mintha még tetszenék neki, mert nagyon olyasmi jeleket küldözget felém. Na de arról lenne szó, hogy nemsokára névnapja van, és a hónapfordulónk is arra a napra esne.. igaz, már nem vagyunk együtt, de én úgy gondoltam, hátha változik valami, vagy visszahozom a régi érzéseit, megcsókolom.. de most úgy érzem félek ezt megtenni... mit tegyek?:c 16/L
2015. ápr. 6. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt az alkalom ami nem feltünő.

De szerintem az előzmények után a csókkal vigyázz! Ne szájra! Arcra. DE ABBAN BENNE LEGYEN A LELKED!

2015. ápr. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legy oszinte onmagadhoz es ahhoz akit szeretsz. Nincs amit szegyelned. Ha fontos neked akkor fontos. En mielott csokot adnek neki inkabb beszelgetnek vele. Elmondanam hogy meg szeretnem csokolni de nem eroltetnem csakha o is kesz az erzelmeivel fogadni azt.
2015. ápr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!