Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az, ha egy fiú azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha egy fiú azt mondja egy lánynak, hogy a magad módján szép vagy, azaz a belső szépséged sugárzik ki?

Figyelt kérdés

Eddig azt mondta szép vagyok. Vagy ez most mit jelent?? Nem mintha annyira ezen múlna, csak ezt most nem tudom hova tenni... Már nem tetszem neki, vagy kezd belémszeretni?

Nem konkrét párkapcsolat, inkább csak viszony.

F,N 20+


2015. ápr. 6. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy a belsőddel fogtad meg. Ne aggódj, és ne magadból indulj ki, a fiúknak nemcsak a külső számít!
2015. ápr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ez a magad módján szép vagy elég érdekesen hangzik :D

de szerintem bóknak szánta, hogy a belsőd is tetszik neki

2015. ápr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem ez úgy jön le, hogy "nem vagy valami szép lány, de legalább a belső tulajdonságaid megfogják az embert"
2015. ápr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, jöhet még!
2015. ápr. 6. 12:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez kb bármit jelenthet attól kezdve, hogy tényleg bókolni akar addig, hogy finoman közli, hogy nem igazán jössz be neki, ne nagyon várj semmi komolyabbat, de közben megbántani sem akar, így dicséri egy sort a belső értékeidet.


Ahhoz, hogy ezen a nagyon tág skálán hol helyezkedik el egy ilyen bók ismerni kellene a pontos szituációt.


F/35

2015. ápr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm! Hát sajnos azt tudom, hogy nem akar tőlem komolyat, mondta is hogy nem "úgy" szeret, csak az ember, főleg egy nő mindig reménykedik, még akkor is, ha nincs miben :( Na meg a hiúságomnak is jó, ha nem rombolják le...

A pontos szitut itt nem írnám le, ha gondolod priviben megtehetem.

2015. ápr. 6. 14:46
 7/7 anonim ***** válasza:
5ös vagyok: írj ha szeretnéd elmesélni
2015. ápr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!