Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert baj az ha jo pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert baj az ha jo pasinak mondanak es a az atlagos vagy a tobbseg szerint kevesbe szep csajok jonnek be? Miert nem tudja senki elfogadni?

Figyelt kérdés

A legtobb csaj jo pasinak mond, engem ez nem izgat kulonoskeppen. Ugyanis nem mindig volt ez igy, a kozepiskola remalom volt.


Lehet hogy emiatt jobban nezem a belst vagy a kisugarzast de valahogy ezek a plazapi$$ak nem hatnak meg. A kulonleges, fura csajok jonnek be.


Pl jarunk egy torzshelyunkre ahol a tarsasagban van egy szoke hajhosszabitott, joseg$gu csaj. Fitnesz modellkedik meg stb nem nehez elkepzelni. Hajt ram regota. Jo csaj, de valahogy egy masik csaj fogott megis meg a bandabol. O se csunya de egyszerubb, kicsit kerekebb, o is sportol de csak futni jar. Tok aranyos, kedves es siman jol el tudunk hulyulni annelkul hogy folyton dicsergetni kene a kulsejet mint annak a masiknak. Mellette masok szeirint o egy szurke kiseger de engem nem erdekel.


Haverok szerint megorultem hogy kihagyoke egy olyan testet, osszes ismerosom szerint valami elfoljtott dolog miatt nem jovok ossze bombazokkal amikor megtehetnem. Menjek orvoshoz.


Miert nehez elhinni hogy valakit erdekel manapsag a belso es az osszhang?

A kedves csajt meg azert nem tudtam felszedni eddig mert valamiert kitalalta hogy mit is akarnek en tole, biztos ki akarom hasznalni. Mert egy ilyen pasi mit akarna tole amikor ott a modellkedo csajszi.



2014. okt. 3. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:

A szőke csaj csak azért hajt rád, mert te nem csorgatod érte a nyáladat. Döbbenet, mennyire működik az ilyen lányoknál a fordított pszichológia! "Micsoda, ő nem csúszik előttem térden? Olyan nincs, utánam mindnekinek kötelező a nyálát csorgatnia, majd ráhajtok, akkor tuti nem tud ellenállni."


Barátaidnak mondd meg, hogy a saját dolgaikkal foglalkozzanak, a másik lánynak pedig azt, hogy legalább egy esélyt adjon neked.

2014. okt. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Pasi vagyok, annyi különbséggel, hogy én nem vagyok helyes. Ami a kérdésed illeti, egyáltalán nem baj, hogy így tekintesz a lányokra, sőt. Én mindig a mások által átlagosnak mondott lányokra voltam kíváncsi, szerintem van egyéniségük és aranyosabbak is. De ha azzal a modellel lennél, az is csak rád tartozna. Ha van lehetőséged választani, akkor tedd úgy, hogy számodra legyen megfelelő és jó. Soha ne befolyásoljon mások külső megítélése.
2014. okt. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!