Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel,kezdetben minden jó volt de mostanra már semmi kedvem az egészhez.Ha átjön hozzám és itt alszik akkor lefekszik tvt nézni,megnézi a sorozatait,engem kb le se sz*r,eszik,furdik tvzik.Nem pakol el maga után soha,elől hagy mindent még a hűtőböl is.Nem beszélgetünk és egyre kevésbé szeretek már vele lenni.De ő mindig azt mondja hogy velem akar maradni minnélmtovább,nem akar soha elveszíteni és nagyon szeret..Mit csináljak?22/F
2015. ápr. 6. 18:39
 1/3 RRR ***** válasza:

beszélj vele

veszteni valód nincs

2015. ápr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy szeret veled lenni, mivel van egy cseléde, aki feltakarít utána és eltartja és még beszélni se kell hozzá...


Egyébként beszélj vele, hogy ez neked nem tetszik, ha nem változik dobd ki.

2015. ápr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

mi nem ismerjük a barátnőd,szerintem ez a dolog pasiknál még egész normális lenne de egy csajnál azért túlzott kényelmetlenség ez:)

talán csak annyira ,,hozzádszokott,, hogy ezt természetesnek veszi,de lehet ,hogy csak kihasznál...ezt te tudod eldönteni:)

egyébként sajnállak,nem tudok többet mondani,te kell döntést hozz.

13/L :D

2015. ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!