Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz ha egy 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha egy 14 éves lánynak egy 20 éves barátja van?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 6. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
A fiúra nézve, kis mértékben az, szerintem.
2015. ápr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Hát kedves nem akarlak elszomoritani de csak a szexre kellesz majd
2015. ápr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen.Nem hiszem,hogy egy normális gondolkodású 20 éves férfit boldoggá tud tenni egy 14 éves kislány.És nem a szexuális dolgokra gondolok elsősorban hanem szellemi és egyéb dolgokra.
2015. ápr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gáznak nem gáz, de a lány eléggé ki lehet használva abban a kapcsolatban.
2015. ápr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a fiú nem kihasználni akarja a lányt, nincsen gond vele. És lehet a lány pont érettebb a koránál.

Sokan igen gáznak találják, de én nem ítélem el őket, mert ismerek egy párt, akiknek bejött ez a dolog, csak ott a fiú 22 a lány 14 volt, már ott tartanak, hogy össze költöztek, lassan a házasságot tervezik. :)

2015. ápr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gáz. Főleg a fiúnak.


Aki a saját korosztályához hülye, és/vagy képtelen beilleszkedni, az megy istent játszani a kicsikhez.


Szerintem ez már egy 18-14es felállásnál is gyanús.

14-20nál viszont nem kérdés. Lehet akármilyen érett szellemileg egy 14 éves, egy épeszű húszéveshez nem ér fel, már csak élettapasztalat szintjén sem.Miben tud tanácsot adni, miben tud segíteni egy 14 éves , egy 20 évest? A kapcsolatok lényege elsősorban egymás segítése, támogatása..ez a dolog már itt megbukik, mélyebben nem is érdemes belemenni. Minden kapcsolat kedvességgel, egymás problémáinak meghallgatásával, egy vállra tett kézzel, és egy biztató mosollyal kezdődik. (vagy egy kidobott csöccsel, de a saját lelki épségem érdekében megelőlegezem, hogy nem erről van szó..). Ezt lehet hogy megtudja adni egy 14 éves, tűnhet egy pillanatra működőképesnek a dolog, de ahogy kezdene elmélyülni a kapcsolat, meg fog bukni.


Persze elhiszem, hogy van olyan retardált 20 éves, akinél okosabb egy koraérett 14 éves, de ki kötelezte rá, hogy a selejtek közt keresgéljen? Aki nem talál a saját korosztályában barátot/barátnőt, azzal már eleve nincs rendben valami. (itt nem arra célzok, hogy az egyik 17, a másik 19, az egyik 32 a másik 36, az már halálos, de 25 év alatt azért nagy különbségek vannak a fejlődési periódusok közt, minél lejjebb megyünk annál nagyobbak)

2015. ápr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen, az. velem kéne járnia
2015. ápr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát amilyen cukik a 14 éves lányok én is jártam már ilyen korú lánnyal és jól megvoltunk :)
2015. ápr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fiatal lányoknál szokott ilyen lenni, hogy azért lesz szerelmes, hogy kipróbálja a vonzerejét.

Az ilyen kapcsolatoknak általában hamar vége van... ugyanígy akkor is, ha valami előnyért csinálta (pl. a fiúnak autója van - de aztán ő is megszerzi a jogosítványt).

14 éves lány nagyon sokat és gyorsan változhat még.

A fiú részéről meg... hát... nagyon ritka, hogy ez normális vonzalom legyen.

2015. ápr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!