Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők ez kizáró ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők ez kizáró ok lenne? (többi lent)

Figyelt kérdés

Fiúknál, férfiaknál kizáró ok lenne, ha ilyen zenét hallgatnak, így gondolkodnak? (Radical Hungary, Romantikus Erőszak, Titkolt Ellenállás, Vendetta, Kárpátia, Archívum)

Igaz, hogy ilyeneket hallgat, ilyen koncertekre jár, így gondolkodik, viszont nagyon tud szeretni, bármit magadna a párjának, és a lányra/nőre nem erőltetné rá.



2015. ápr. 7. 10:02
1 2
 1/12 anonim válasza:
Igen mert a zenei ízlés árulkodik és ha neki nem jön be nem szeretne egy olyan fiúval lenni aki így gondolkodik. Lehet hogy jó szerető vagy de az alaptermészetben benne van a zenei ízlés is... szóval érted. Igen lehet kizáró ok.
2015. ápr. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Aki nacik koze keveredik, az bizony ne sok jora szamitson. A tokhulyenel csak picit is okosabb lanyok bizony messzire fognak kerulni, mert az egesz eleted errol a balf**sagrol szol.


Ami szamit: TE ki vagy? Ezek a zenek, politikai iranyzatok, szelsoseges csoportok, vagy egyeniseg? Egyelore ugy latom, nem vagy senki, csak egy az ostoba tomegbol.

2015. ápr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2:

Ennyi eszed van.. amennyi látszik.

Hol olvastál te olyat, hogy náci lennék? (náci nem is lehetnék, max neonáci.. de mindegy)

Attól, hogy most én hazafi vagyok, szeretem Magyarországot.. és egyetértek azzal, hogy egyeseknek semmi keresnivalójuk itt és kijárok Kárpátia koncertre, nem leszek egyből valami húúú de nagy agresszív, nyilas skinhead. Gondolkozz már el egy kicsit ember. A sok birka egy kalap alá vesz mindenkit, és ezért van ez az egész.

2015. ápr. 7. 10:41
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

'A sok birka egy kalap alá vesz mindenkit, és ezért van ez az egész.'


Hat baratom, a birkak bizony nem azok, akik 'egy kalap ala vesznek' a kisnyilas barataiddal. Buta nezeteid vannak, az egesz eletedet, izlesedet ezek kore formalod, megis, mi legyen vonzo benned egy no szamara???

2015. ápr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Természetesen nem kizáró ok, láthatsz sok ilyen arcot az utcán egy lány oldalán, de az biztos, hogy a többségnek ez nem vonzó.
2015. ápr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Miért formálnám az egész életemet így? És te hordasz le engem :'D Tényleg ennyire buta vagy? Megmondtam, én egyszerűen hazafi vagyok. Senkihez sem tartozok.

Szeretem a hazámat.. ennyi az egész. Nem járok se acélbetkósba, se bomberkabátba és semmi ilyenben.

Ha pedig azok a "buta nézeteim" hogy szeretem a hazámat, akkor te valami zsidó lehetsz. Vagy téged nem izgat, hogy tönkreteszik az egész országot? Nincs pénz, éheznek az emberek, miközben a politikusok több milliárdot lopkodnak fejenként? És kik ők? Mind zsidó. Vagy téged nem izgat, amikor 3 cigány megkésel egy terhes anyát, csak azért hogy ellopják a táskáját pár sz*ros ezresért? Ennyit erről "barátom".

2015. ápr. 7. 10:52
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

'Mind zsidok'


Ahaaaa... es en vagyok a hulye. Nyilvan, mindenki idiota, csak te vagy a helikopter.

2015. ápr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na látom rájöttél hogy hülye vagy, most pedig ezért próbálsz okoskodni és belekötni mindenbe :D Amivel csak mégjobban elásod magad ;D
2015. ápr. 7. 11:39
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Kettonk kozul nem en nyuszitek no utan.
2015. ápr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem ismersz, szóval szerintem ne nagyon mondj ilyet :D Attól hogy feltettem egy ilyen kérdést, nem azt jelenti hogy nő után sírok. :) Miből veszed hogy nincs barátnőm? ;) Amúgy pont az ilyen barmok miatt mint te szeretem hogy már elég sokan vannak a "kis nyilasok" :)
2015. ápr. 7. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!