Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 6 év korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 6 év korkülönbség sok, úgy hogy a lány a fiatalabb? Hány évesnek kell lennie a lánynak minimum hogy össze tudjon jönni a fiúval?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 7. 11:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Utolsó! Honnan tudod, hogy arra kell neki? Nem vagyunk egyformák, szeretheti a lányt.
2015. ápr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%

Nevetséges. Kivéve ha defektes a csávó vagy ha konkrétan már kutyának se kell.


Egy normális férfi észre sem vesz egy 14 éves gyereket. Nem menő kiscsajokat kúrogatni, hanem undorító és szánalmas. Ez az igazság, nincs mit ezen szépíteni.

2015. ápr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Igen, ez az egy gondom van..én pedig nem az a fajta lány vagyok. Addig meg egy 20 éves "fiú" biztos nem vár hogy velem lehessen.
2015. ápr. 7. 11:53
 14/18 A kérdező kommentje:
11:52,igazad van.
2015. ápr. 7. 11:57
 15/18 anonim ***** válasza:

10# vagyok :D

nem azt mondtam hogy biztos arra kell neki, hogy dugjon, csak hogy ez is benne van a pakliba :D

azt hogy jó is lehet hogy idősebbel jön össze, azt meg azért mondom mert már 2-3 lány ismerősöm tökéletes kapcsolatba van idősebb srácokkal :D pl. 15 / 21

dugnak sűrűn, de a csaj is élvezi nagyon, meg nem szenvednek azzal hogy így úgy féltékeny a srác meg csaj meg ilyesmi, mert mondom érett a srác is :D

2015. ápr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

10/15: érett srác nem kezd éretlen kislánnyal. a pasi persze, hogy nem féltékeny, miért lenne az, a kis csitri el van ájulva, hogy neki ennyivel idősebb pasija van, hülye is lenne mással kavarni.


kérdező: ezt te döntsd el, hogy sok-e vagy sem. még ha érzelmi kapcsolat is (erősen kétlem, de nyilván van rá esély), akkor is egy 20 évesnek teljesen más jellegű igényei vannak, mint amit egy 14 éves meg tud adni neki. még ha nem is CSAK szexet akar, azért ez nem egy elhanyagolható része a párkapcsolati életnek. persze, ki tudja, lehet, hogy türelmes lenne és megvárna. neked kell tudnod, hiszen te ismered őt, nem mi. de én inkább kételkednék a dolog sikerében.

2015. ápr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mar unalmad ez A tema
2015. ápr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!!:)

16/17, tudom, hogy lehetne esély a kapcsolatra, mivel ezt ő mondta, de azt is mondta, hogy sok a korkülönbség neki.

17/17, senki nem kért meg rá, hogy olvasd. Semmire nem mentem a bölcs tanácsoddal:)

2015. ápr. 7. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!