Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még szerethet? Vagy ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még szerethet? Vagy ezzel elérhetem?

Figyelt kérdés
Együtt voltunk, szakítottunk mert "nem működne" de én még szeretem őt, és ő pedig folyton néz a gyönyörű szemeivel, és ha ránézek, akkor se kapja el a tekintetét, tovább néz, sokszor fél percig is.. meg mindig próbál bevonni a beszélgetésekbe ha rossz kedvem van, köszönésként/búcsúzásként megölel, azt mondta múltkor is, hogy tetszik neki az illatom.. sokszor szerelmes számokat énekel, és vannak részek amikor rám néz és úgy énekel mintha nekem címezné... szerthet? Vagy ha sokat törődöm vele, kedveskedek, ölelgetem, esetleg megcsókolom, belém szerethet? 16/L
2015. ápr. 7. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább megsajnálhat. Sajnálatból nem lesz szerelem.
2015. ápr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld kerülni egy ideig, és meglátod utána hogy viszonyul hozzád, szerintem ez jó teszt lehet!
2015. ápr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!