Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Egy tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Egy tökéletes roha. ék és nem hagy békén. Szerethet egy ilyen ember?

Figyelt kérdés

Vonzódom hozzá, vele veszítettem el. Viszont én nem gondoltam, hogy ennyire rám mozdul, úgy gondoltam, hogy szórakozunk kicsit és megun. De nem így lett, folyamatosan levesz a lábamról, elhalmoz mindennel, meglep, a kedvemben jár. Férfiként tökéletes, viszont amúgy egy bajkeverő, roh-dék.

Manipulálja az embereket, úgy szórakozik másokkal, ahogy akar. Ő is tudja magáról, hogy nem a szerény, jó fiúk táborát erősíti.

Tudom, hogy nem jó vele kezdeni, de nem bírok ellenállni neki. Imádom, amikor értem jön a sulihoz, vagy amikor azért eljön hozzánk az éjszaka közepén, hogy megvigasztaljon.

Nem értem, mit akar tőlem, hiszen a szexet már megkapta és nem vagyok az a lány, akiért bárki odalenne.


2015. márc. 29. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
2 bolond 1 par.
2015. márc. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

"Manipulálja az embereket, úgy szórakozik másokkal, ahogy akar."

Remélem azzal tisztában vagy, hogy veled is pontosan ezt csinálja. Nem azért kedveskedik és vesz le a lábadról, mert annyira megérdemelnéd szerinte, hanem mert így akar magába bolondítani, megtartani. Ennek sok oka lehet, már önmagában a manipulálás és mézes-mázaskodás öröme elég lehet, de valószínűleg az is közrejátszik, hogy kényelmes, hosszútávú szexforrás lehetsz.

2015. márc. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak gratulálni tudok.
2015. márc. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
55%

Bármilyen hihetetlen a fiuknak is vannak érzéseik..

Szeret.

Am nézd meg a felhők felett 3 méterrelt (ne a 2-öt ).. Az vmi hasonló sztorin alapul ;)

2015. márc. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerethet, ezt saját tapasztalatból mondom.

De azt is mondom, hogy az erősen manipulatív, karizmatikus emberekkel nem árt vigyázni, szóval nagyon ne szállj el, vedd észre az esetleges figyelmeztető jeleket.

2015. márc. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!