Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha barátnője van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha barátnője van?

Figyelt kérdés
Szeptemberben ismertem meg a neten egy srácot, mondhatni a lelki társam. Novemberben majdnem tudtunk találkozni (300 km választ el minket), amúgy a találkozást ő vetette fel. Egy hónapja barátnője van, de ugyanúgy folyton beszélgetünk. Nemrég mentem fel Pestre a barátnőmmel, és pár percre össze tudtam futni vele. Kaptam tőle egy kis apróságot, és megbeszéltük, hogy ha van rá lehetőség, máskor is találkozunk. Nekem nagyon tetszik, bele vagyok zúgva, de barátnője van... Közben meg teljesen úgy tűnik a beszélgetéseinkből, hogy tetszem neki, meg mielőtt barátnője lett, akkor is így vettem le.

2015. ápr. 7. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
van valakije, fogd fel.
2015. ápr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha jól megvannak, akkor hagyd őket

egy kapcsolatot nem szabad tönkretenni

2015. ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretném tönkretenni, mivel ellenkezik azzal, amit a kapcsolatokról gondolok.
2015. ápr. 7. 20:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Van agyad?

Akkor gondolkozz

rávezetlek.... "Barátnője van"

2015. ápr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!