Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom "szexi képet"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom "szexi képet" kér, akkor valójában milyen képre gondol? Ugye nem csak arra kellek neki?

Figyelt kérdés
Egy hónapja vagyunk együtt, ő sajnos koleszos, így keveset tudunk találkozni, és most fog majd hazavinni a szüleihez, és ma előállt ezzel az ötlettel. De milyen képre gondol? Fehérnemű, vagy elég egy kicsit kihívóbb is?
2015. ápr. 7. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki akarja rá verni. Ehhez igazítsd.
2015. ápr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
az arcod és ismertető jelek semmiképp se látszódjanak ez a lényeg
2015. ápr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 SweetLady ***** válasza:
100%
Nem küldünk senkinek sem mezítlen képe magunkról sem fehérneműset....bárki visszaélhet ezekkel...azért ennyit tudjunk már
2015. ápr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy a lényeg, az arcod ne látszódjon, ha közben meztelen vagy, mert könnyen vissza lehet élni a fotóval.
2015. ápr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 SweetLady ***** válasza:

mielőtt elküldenél a francban igen tapasztalatból mondom mert jó pár barátosném képét kaptam már így meg volt élettársaiktól :'D

Én egyszer kíséreltem meg ilyet és mázlim volt hogy még

aznap a telefonjából kitöröltem a volt emberemnek...

óvatosan azért

2015. ápr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
keress egy hozzád hasonló arc nélküli meztelen képet interneten, küldd el neki és mondd hogy te vagy az
2015. ápr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

azzal azért vigyázz, hogy ne küldj olyan képet amit szégyellnél

mert ha nem is szándékosan mutogatja másoknak, azt a képet bárki megtalálhatja

szóval vagy olyat küldj, ami szexi, de minden takarva van, vagy ne látszódjon az arcod (bár szerintem a fehérnemű maradjon)

2015. ápr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, már most gondolni kell arra, hogy örökké nem maradtok együtt :D
2015. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!