Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyre többen mondják, hogy ők szerelmes pár, de valójában meg szexelnek mással is pl közösen?

Figyelt kérdés
Nem fér a fejembe,hogy lehet valaki szerelmes ha megosztja a párját másokkal is,szerintem aki igazán szerelmes,legalább míg az érzés tart,addig kisajátítja a párját és se külön sem közösen nem mennek félre.Vagy ez az újfajta szerelem lenne?
2015. febr. 27. 14:31
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
Ez puszta kíváncsiság, még egy lányt én is bevennék. Egy alkalomra.
2015. febr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudj de nem szerelmesen vagyok kíváncsi,ha valakivel rózsaszín köd van,akkor csak az az ember számítana,legalább is a régi matematika szerint.
2015. febr. 27. 14:36
 3/36 anonim ***** válasza:

Maximálisan egyet értek veled kérdező.

Nem gond ha valaki kíváncsi, csak akkor ne akarják már bizonygatni, hogy ők mekkora szerelmesek.

2015. febr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Ez az,a szerelem nem erről szól,és az aki képes mással kefélni vagy megosztani a párját,hírből sem szerelmesek,mert ha valakit szeretek azt féltem és csak azt akarom,hogy az enyém legyen.
2015. febr. 27. 14:41
 5/36 anonim ***** válasza:

Halad a világ, elvtársam. A régi munkásőrzubbonyok is kezdenek kifakulni, a pufajkák meg már nagyon foszlanak.


A veres csillag se tündöklik már olyan szépen, mint egykor. Hjah! Piha! Már a szocreál dolgok is eltünedezőben.


Pont ez a gond, hogy ki akarják sajátítani. Ennek a vége félregúrítás vagy szakítás lenne. Így viszont nem.


Én sem repesek az örömtől, de ez van. Ez a jövő. A régi rend nem fentartható.

2015. febr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
:D tévedsz...
2015. febr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Én azt mondom,ennek a szerelem és hűség dolognak,nem egy korszakhoz kéne kötődni,de nem is csodálkozok az emberek fejét a média jobbról balról tele tömi minden marhasággal.
2015. febr. 27. 14:44
 8/36 A kérdező kommentje:
Csak akarni kéne,de ma már az embereknek még a gondolkodás is nehezükre esik nem hogy akarjanak is valamit.
2015. febr. 27. 14:45
 9/36 anonim ***** válasza:

#7


Szerinted régen volt hűség meg ilyenek? :D Naív vagy cimbora.


Régen még nyíltabban meg a félregurítgatás. A nemesebb uraknak saját szeretőik voltak amiről az egész ország tudott kb.


A parasztoknál sem volt jobb a helyzet.


Értsétek meg, nem fentartható az hogy "egyvalaki csak és ő örökké". Én is ebben hittem. De nem lehetséges. A kommunizmus meg a nacioanlizmus, de még a liberalizmus is milyen szépnek hangzik elsőre... Aztán lásd mi lett mindegyikből.


Utópia csak a mindenki tök szerelmes és happy, nincs félregurítás, nincsenek problémák, szép az élet... Trálálá... Néha kimegyünk a falu melletti gátra építeni... Semmi para nincs, csak Lustit kell megrendszabályozni, mert nem csinál semmit.


Nincs pénz, mindenki szeret mindenkit trálálá...


És ez az ami a Aprajafalván kívül kb. mindenhol lehetetlen.

2015. febr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Szilszakáll


Akik ilyen hülye látásmóddal rendelkeznek,nem is csodálom hogy nemlétezik hűség meg szerelem,meg hogy nem bírsz ki egy életet valakivel.

2015. febr. 27. 14:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!