Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kpjani12 kérdése:

Összejöttem egy fiatalabb lánnyal mikor érdekes dolog történt valaki segíteni hol rontottam el?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött hogy volt egy 9. es lány. A folyosón többször észrevettem hogy néz és tetszett is ahogy kinéz, kedvesnek tünt.

Ráírtam facebookon beszélgettünk elmentünk sétálni rá kétnapra ami jól sikerült. Utánna egy hétig nem találkoztunk csak suliba pár percre. Elmentem síelni utánna mikor hazajöttem találkoztunk, puszi ilyenek. Másnap a fiúkkal kimentünk focizni a haverokkal, mondta hogy majd ő is kinéz így is tett aztán hazakísértem csókolóztunk, megbeszéltük hogy járunk. 2 napra rá suli után átjött suli után beszélgettünk meg ilyenek.

És innentől jött amit nem tudok összerakni: délelőtt szünetbe beszélgettünk és mondta hogy versenyezni fog egy iskolai versenyen hogy nézzünk be. Így is tettünk de oda se jött (gondolgam feladatot kell neki csinálni ilyenek) .

Másnap írok neki, bunkón alig válaszol rákérdeztem hogy haragszik rám

Erre az volt a válasz hogy direkt nem jött oda meg hogy nem kellene ezt eröltetni meg hogy a saját barátaira is alíg van ideje



16/F. Nem értem hogy ez hogy vagy miért akart szakítani aki jobban le tudja szűrni az mondja már meg hogy mit rontottam el



2015. ápr. 7. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt se tudja hol áll a feje, hanyagold majd felnő.
2015. ápr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi a franc :D Ez a tipikus női logika. Nem hinném hogy elrontottál akármit is. Nem értem mi baja van a lánynak vagy hogy miért, de szerintem ő sem tudja.
2015. ápr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De azon néztem nagyot hogy délelőtt semmi baja délután már cinkel, lehet valami srác beszélt be neki valamit mert vannak elég nemszimpatikus haverjai
2015. ápr. 7. 22:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Te sehol, csak ő egy kis HP. Szabadulj meg tőle minél hamarabb.
2015. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem is jöttetek össze!Valószínűleg tőled sem akar többet,mint barátság.Bár a lányok,nők furcsák.
2015. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!