Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Elég érdekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Elég érdekes dolog, de valamiért az érzéseim azt súgják, van még remény.

Figyelt kérdés

Szóval leírom dióhéjban a rettentő bonyolult történetemet.

A barátom háromnegyed éve szakított velem.

Nagyon rosszak voltak a kapcsolat körülményei: kevés találkozás, félelem, bujkálás, veszekedés(lényegtelen, miért)

Úgy érezte, kiszeretett belőlem. Azt mondta, szeret, de már nem hiányzok neki annyira. 1 évet voltunk együtt, és ezt mondta a végén.

Elég csúnyán szakított, és azóta sem dolgoztam fel, mi történt, mert nagyon szeretem őt.

Elkezdtem neki leveleket írogatni, mindet elolvasta, és válaszolt is némelyikre, persze csak röviden. Kértem tőle, hogy szóljon, ha haragszik , hogy írok.

Erre nem jött reakció.

Kértem tőle, hogy találkozzunk, és azt mondta: benne vagyok, de ha lököd megint a hülyeségeket, akkor el se megyek. :)

És rakott egy smileyt.

Ha találkozunk, van még esélyem visszaszerezni?

17 évesek vagyunk.


2011. aug. 17. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze. Szerintem jó gyerek lehet, de legalábbis egyenes a leírtak alapján. Ne nagyon vakítsd magad azért, nehogy félreérts valamit!
2011. aug. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 dtigenerator ***** válasza:
100%
Ne legyél ennyire tapadós. Ne mondd neki, hogy "márpedig gyere vissza", csak viselkedj úgy, hogy a végén akarjon visszajönni. Mondani, meg kérlelni nem elég, bizonyítsd be neki, hogy megéri számára. A nyavalygással aligha érsz el ilyen eredményt.
2011. aug. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha találkoztok, beszéld meg vele még egyszer a szakítást. Mit érthetett azon, h "ha lököd megint a hülyeségeket"? Lehet, h el kéne fogadnod, h már nem szeret úgy viszont. Kérdezd meg tőle, van-e esély a folytatásra, de ne erőltesd, ha elutasít. Magadnak is könnyebb lesz egyszer...
2011. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ezt a lököd a hülyeséget arra értette, hogy fárasztottam a sok levéllel, amiben az érzéseimet taglaltam.

De nem haragudott meg.

Úgy érzem, szeret. :S

És nem fogok tapadni, megpróbálom jól csinálni.

2011. aug. 17. 22:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha találkoztok, beszéljétek k magatokból a problémákat, amiért szakítottatok, tudom, kicsit fájdalmas lesz szembesülni az ejtett hibákkal(mert gondolom voltak). De általában segít mindenkin, ha megbeszélik együtt a dolgokat. Hajrá:)
2011. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, azért akarok találkozni.

A kérdés inkább arra irányul, hogy vajon érezhet -e valamit még irántam.

2011. aug. 17. 22:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér szerintem :) majd írj hogy alakult és szoritok ugyanilyen helyzetben vagyok pont :)
2011. aug. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem aranyosan reagálta le a dolgokat. Nekem is azaz érzésem hogy van még esélyed. Legyél vidám és kedves!
2011. aug. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

már volt erről egy kérdésed.

ne alázkodj meg előtte mégjobban, nem akar veled járni megint, csak túl gyáva megmondani nyíltan.

2011. aug. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne hallgass az utolsóra. Mi nem vagyunk abban a helyzetben, amiben te, és nem ismerjük a pasit sem. A női megérzések gyakran beválnak- legalábbis, nálam még sosem tévedtek. Remélem, ezúttal is így lesz. :) De az tény, hogy ne alázkodj meg előtte nagyon, csak beszéljétek át a dolgokat, és add önmagad, hiszen egyszer már ebbe beleszeretett, talán, ezúttal is így lesz. :) Szorítok neked, bátorság! És ha netalán nem úgy sül el a dolog, ahogy szeretnéd, fel a fejjel! :) Rengeteg fiú szaladgál a világban, és köztük talán megtalálod azt, aki ténylegesen neked való. De mondom, szurkolok neked! :)
2011. aug. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!