Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feladnátok a párkapcsolatotoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladnátok a párkapcsolatotokat, ha ilyen helyzetbe kerulnétek?

Figyelt kérdés

A párom kulföldi, egyuttélunk kulföldön. Már szóban lényegében meg volt a munkaszerzödésem és most visszavonták, amire csak pislogok, mert itthonról már besegitettem a munkáltatónak.

Most viszont csalódott vagyok és nagy valószinuséggel visszamegyek Magyarországra, viszont a páromat nem szeretném elveszíteni. Nincs túl sok opciónk. Vagy maradok és tanulok valami más szakot, mint az eredeti végzettségem, vagy hazamegyek és ö is jönne. Ö mondogatja, hogy Magyarország nincs messze és megpróbálhatjuk ott. Viszont nem tudom, nem önzöség, hogy azt kérem töle, költözzön velem Magyarországra?! Egyfajta önzöség érzés merul fel, amikor erre gondolok. Vagy az utolsó: elköszönunk egymástól, bár mindegyikunk azt mondja, hogy nem akarja a másikat elveszíteni. Ö viígasztal, hogy minden rendben lesz és megoldjuk ezt a dolgot.

Neki informatikus végzettsége van, vagyis IT vagy mi a szösz, viszont magyarul még nem beszél. Igy nem tudom tudna-e munkát kapni otthon...

Ti mit csinálnátok a helyemben? Eléggé el vagyok kenödve...

Köszi a válaszokat!


2015. ápr. 8. 07:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden további nélkül.
2015. ápr. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom tud angolul. Azzal, meg egy IT végzettséggel simán talál angol nyleven végezhető munkát akármelyik BSC-ben itthon
2015. ápr. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Külföldiek tízezrei dolgoznak Budapesten, mert szeretik itt. Vannak kollégáim venezuelától amerikán át taiwanig. Rengeteg csoport szervez közösségi elfoglaltságokat nekik. IT-val ráadásul öt perc alatt találna munkát is. Ha tényleg szeretitek egymást, akkor nem akadály.
2015. ápr. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenért nem szabad feladni a dolgokat,te is találhatsz másik állást, ő meg ezzel a végzettséggel nálunk pláne
2015. ápr. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tehát hogy feladnék-e egy párkapcsolatot, pusztán azért, mert az élet egy másik területén épp problémák merültek fel?

A nagy fenéket!

Már bocs, de milyen kapcsolat az, ami egy munkaügyi változástól csak úgy a porba hull?

Tudod, nem az "átkosban" élünk, amikor egy munkahellyel az ember lehúzta élete végéig. Sajnos van, hogy az ember elveszíti a munkáját. De ettől már a párkapcsolatot is el kell dobni? Ha szerinted igen, akkor nagyon örülök, hogy nem veled kerültem párkapcsolatba.

Ráadásul te amellett erőlteted a szakítást, hogy ő is mindenben kitart melletted.

Én azt mondom, hagyd a fenébe ezt az önző mártírkodást, és építsétek fel a közös jövőtöket! Egy munkaügyi problémától nem szabad, hogy egy kapcsolat tönkremenjen.

Továbbá nem csak akkor tartunk ki a párunk mellett, ha minden szép és jó. Garantálom, lesz még munkaügyi problémátok az életben, sőt, még sok más probléma is. Ilyenkor nem elszaladni kell, hanem kitartani egymás mellett.

2015. ápr. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Tud angolul persze és talán az anyanyelvét is tudná kamatoztatni egy-egy munkahelyen.

Nem eröltetem a szakitást, mert nem szeretném, csak félek, hogy önzö vagyok ezzel az opcióval. Természetesen ö nem tartja annak és erröl biztositott, csak én vagyok ilyen hulye, hogy nem akarom elhinni.

De persze, én is kitartok mellette és tudom, hogy nem ez az egyetlen problémánk lesz.

Még egyer is köszönöm a válaszokat, plusz megerösítés, hogy nem kell totál elkenödnöm.

2015. ápr. 8. 09:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Én képtelen lennék elhagyni a páromat emiatt vagy bármilyen más ok miatt. Addig mennék és küzdenék, amíg meg nem oldanám a problémát úgy, hogy az mindkettőnknek jó legyen. Valahonnan el kell indulni, aztán pedig figyelni kell, milyen egyéb lehetőségek adódnak, amivel jobbá lehet tenni a közös életünket.
2015. ápr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!