Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ezzel a fiúval? Talán nem erdeklem eléggé?

Figyelt kérdés
Van most egy udvarlóm, mar egy ideje tart a dolog, pontosabban október óta, csak egesz telen kintvolt külföldön így nem tudott elmélyülni a viszonyunk. Miutan hazajött nem irt 2 napig...majdnem megőrültem ugy hiányzott ugyhogy rairtam vegul es rogton megkérdezte hogy találkozunk e, h Folytatjuk e ott ahol abbahagytuk. Persze talalkoztunk, csodás volt, nagyon jól éreztem magam vele. Egy a baj, az, hogy nem nagyon ír nekem. Egy héten max 2x ha beszélünk.. És ez nekem eleg szokatlan. Nincs mas csaja tudom, mert van jópár közös barátunk, szoval nem itt van a kutya elasva. Elég szórakozott fiú, ha nem irok ra Aznap h jön e akkor totál elgelejtette volna. Mit lehet tenni vele? Ha folyton én írogatok az olyan mintha nyomulnék. Múltkor mar szóvá tettem h nem nagyon irt es csak annyit mondott hogy bocsánat elfoglalt voltam...
2015. ápr. 8. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg elfoglalt? :DD


Szerintem ott van a kutya elásva, hogy ez egy tök normális pasi aki éli az életét, tevékenyen és ír amikor ideje és ereje engedi. Ne mássz a nyakába, mert meg fog ijedni tőled és jogosan.

2015. ápr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt, én kipróbáltam hogy nem írok rá. Másfél hónapja nem beszélünk. Én nem fogok egy fiú után sem futni :)
2015. ápr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves első, van benne igazság de akkor is idegesítő. Nem akarok ratelepedni, de szeretnék minden nap tudni róla.. Második válaszoló.. Ettol felek hogy nem fog irni többet.
2015. ápr. 8. 10:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem a Te vonzerőddel van a baj!

Az ilyen fiúkat a nők szokták megfogni és kommandírozni.

Azt csinálsz vele, amit akarsz.

Még össze is házasdohatsz vele.

Ha nem kielégítő az Neked, hogy mindent Te indítványozol, akkor nem pálya Neked.

De tudd, hogy mindent megcsinálna Neked, amire tőle vársz, csak kérned kell.

2015. ápr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ti csak neten írtok egymásnak?

Milyen kapcsolat ez?

Én a legutóbbi exemmel, ha aznap nem taliztunk, kb másfél órát beszéltünk telefonon, nevetve minden hülyeségen, még el is kezdte izgatni magát mert toltam neki a szexről mindenféle állatságot.

Szóval ez mi ?

Telefonotok nincs?

Hány évesek vagytok? LEfogadom hogy 16 alatt bőven, de érzelmi szinten mindenképp.

:)

2015. ápr. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Idióta.

Beszélni akarsz vele, rairsz

Logic.

2015. ápr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
20 évesek vagyunk 😁 ez nem jött be 😉
2015. ápr. 8. 18:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Annál gázabb.

Amúgy meg azt írtam mert lehet ezt a részt átugrotta a kis agyacskád "érzelmi szinten mindenképp". Szóval minden hány éves vagy, érzelmi intelligencia a béka segge alatt.

2015. ápr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!