Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több éves párkapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éves párkapcsolatom végét ért, hogyan lehet feldolgozni? Nektek hogy sikerült?

Figyelt kérdés

6 évet voltunk együtt, ő volt nekem az első mindenben, de szerintem az utóbbi 1-2 év már csak megszokás volt. Verekedtünk, ordítoztunk, ő szétverte a bútorokat, elvette a pénzem, kihasznált, elhordott mindennek... Én az utolsó napig reménykedtem, hogy helyre tudjuk hozni, de ő már nem érzi azt amit kellene. Bár azt állítja, hogy mást mond a szíve és mást az esze, de szerintem ez csak duma. A 6 év alatt többször is szakítottunk, de ő sose törte össze magát értem, csak üzengetett, hogy így rossz neki, úgy rossz neki. De most már látom, hogy hülye voltam. Csak valahogy még mindig nem tudom felfogni, olyan álomszerű minden... Valahol még remélem, hogy visszakapom azt az embert akibe beleszerettem, hogy felébredek és ott lesz, de az eszem tudja, hogy ez nem fog megtörténni...


24N


2015. ápr. 8. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Menj idd le magad, dugasd szét és a közepén lőjj egy selfiet és küldd el neki. Vagy vegyél egy kutyát!


-Azok hűségesek-

2015. ápr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1.Milyen igazad van!
2015. ápr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így van! Vegyél egy kutyát.
2015. ápr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján ez nem volt egy egészséges kapcsolat.

Tudom hogy nehéz, mert régen szeretted, megszoktad, na meg 6 év nem kevés. De Hidd el elmúlik. Természetes hogy meggyászolod elmúlt kapcsolatodat, de ne akard visszacsinálni. Ennyi volt, véget ért, gyászold meg, majd nyiss az új lehetőségek felé. Sok sikert!

2015. ápr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem sok szomorúbb és fájdalmasabb dolog létezik, mint az, amikor két ember közt véget ér egy szerelem. Bár az élet velejárói a nehezebb periódusok is, melyeket át kell vészelni, ez bizony az érintetteket nem igazán vigasztalja.


Ilyenkor az ember, függetlenül attól, hogy ő vagy a párja szakított, úgy érzi, kitéptek egy darabot a szívéből.

Mindaz, ami addig az övék volt, amit szerettek volna a jövőben, a kettejük közti kötelék egyszerre szertefoszlik, és marad a helyén a tátongó üresség.


A fájdalmat mindenki másképp éli meg, és másképp próbálja orvosolni. Van, aki sportol, van, aki csak sír és sír, van, aki reggeltől estig beszélget az érzéseiről, más bulizással csillapítja a fájdalmát. Mindenkinek van egy jól bevált módszere, amit az évek során kitapasztal.


Van azonban olyan helyzet is, amikor az ember hiába veti be a korábban jól bevált trükköket, semmi nem segít.


Nem szabadítja fel, ha kifulladásig hajtja magát, vagy telesír egy százas csomag zsebkendőt, nem segít a lelkizés, és a bulizás pláne nem megy.


Ez leggyakrabban azzal fordul elő, akit elhagytak, de még szerelmes, vagy, aki valamiért megmenthetetlennek ítélte a kapcsolatát, és szakított, de mindeközben nagyon sajnálja mindazt, amit elveszített. A szomorúság tehát sokszor csillapíthatatlannak tűnik, pedig nem is olyan reménytelen a helyzet, mint azt sokan gondolnák.


Az egyénileg megtapasztalt szívgyógyító praktikákon felül ugyanis van egy valami, ami mindenkinek segíthet: az embernek meg kell békélnie önmagával. Itt kezdődik minden, ez a kiindulópont a talpraállás felé, az első lépés a boldogság újra megtalálásának útján.


A verekedéshez pedig inkább nem is szólok hozzá, mert az már nem a párkapcsolat kategória.

2015. ápr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!