Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok egy pizzafutárral?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy pizzafutárral?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 8. 11:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha lány igen, ha fiú nem:D
2015. ápr. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
3%
Sajnálom, de nem. És mielőtt elkezdenétek szidni, hogy biztos a pénz miatt, megmondom, hogy nem a pénz miatt, hanem azért, mert nem tanult és nagy valószínűséggel a céljaink is elg különbözőek az életben.
2015. ápr. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
4%

Micsodaa? Egy pizza futárral, hát ne haragudj, de mindennek van legalja.

Én főszakács vagy f&b manager alatt szóba se állok senkivel.

2015. ápr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

én igen

L/19 szőke hosszúhajú, 167cmm, 138kg

2015. ápr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én voltam pizzafutár, csak a csajomra nem volt idő akkoriban mert mindig ment a munka, nem volt megállás.:D

Hát csajok ha erre vágytok hogy pizza illatú pasitok legyen (az autója is persze pizza illatú, vagy gyros stb) és ne érjen rá. Hát akkor hajrá! :D

2015. ápr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mindent valahol el kell kezdeni, persze, hogy járnék vele ha bejön. Legalább mennénk együtt robogózni.
2015. ápr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Attól függ ki a pizzafutár?


Ezek a csajok akik írták, hogy X színvonal alatt nem állnak szóba senkivel, az mondjuk csak egy felszínes előítéletes nő.


A másik már okosabbat írt, aki azt írta hogy nem tanult a srác. Na de az se biztos hogy ő nem tanult, hanem lehet nem volt lehetősége a körülményei miatt.


Na de amit mondani akarok.

Ha a pizzafutár, kockahasú, kigyúrt, 90 kg színizom, napbarnított bőr, karcsú kisportolt alkat, szép fehér fogak, vonzó mosoly,határozott fellépés, jó humor kíséretében simán összejárnak vele ilyen olyan okból ;):P


Ezt kár is tagadni. Ha meg valaki ezeknek a feltételeknek elkezd megfelelni, hát az nem sokáig marad pizzafutár.


Van egy régi japán mondás: Az életünkön lehet változtatni, de azt a változtatást csak mi kezdhetjük el, senki más!

2015. ápr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
#6: Nem minden pizzafutár robogózik. Csak BP-n a megszokott. Amúgy meg ez munka, nem barátnővel motorozgatás a naplementébe...
2015. ápr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%

Szeretném veletek megosztani, hogy a kérdezőtől kaptam olyan levelet, hogy

"sz.pjál le bő nyállal te kis k-rva". Szerintem ez eléggé megerősíti a véleményem, miszerint tanulatlan emberekkel nem kezdek.

2015. ápr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Pizzafutár a barátom. Ez kielégítő válasz? :D
2015. ápr. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!